Тривають обшуки.

Працівниками ГПУ та СБУ проведено спецоперацію, під час якої було затримано голову правління ДАК "Хліб України" та посередника безпосередньо під час одержання хабара в розмірі семи тисяч доларів США від заступника директора приватного сільськогосподарського підприємства "Йосипівське".

Про це інформує сайт ГПУ.

Згідно з повідомленням Генпрокуратури, хабар був отриманий за погодження укладання договору оренди майнового комплексу дочірнє підприємство Державної акціонерної компанії "Хліб України" "Потаське хлібоприймальне підприємство".

Зловмисників затримано, проводиться ряд обшуків та інші першочергові слідчі дії. Незабаром буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжних заходів.

Нагадаємо, на Житомирщині на хабарі погорів голова сільради. 7 вересня правоохоронці Житомирщини затримали голову однієї з сільських рад під час одержання останньої частини хабара - 400 доларів. Раніше правоохоронці задокументували одержання ним ще 100 доларів.

Вказану гроші він вимагав та одержав від громадянина за виділення йому у приватну власність земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва житлового будинку. 

Залиште свій коментар