Росія випробувала міжконтинентальну балістичну ракету

Зазначається, що мета пуску - підтвердження надійності партії ракет.

З космодрому "Плесецьк" у Росії було проведено випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети "Ярс" шахтного базування.

Про це повідомили в Міноборони Росії, передають РИА Новости.

"Основна мета запуску - підтвердження надійності партії ракет аналогічного класу. Експериментальні бойові блоки прибули в заданий район на полігоні Кура на Камчатці. Поставлені цілі досягнуті, завдання виконані в повному обсязі", - зазначили у відомстві.

Зокрема, відбувся випробувальний пуск твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) РС-24 "Ярс" стаціонарного базування, оснащеної головною частиною.

РС-24 була розроблена Московським інститутом теплотехніки.

Згідно із повідомленням, ракета створена з використанням рішень, реалізованих у ракетному комплексі "Тополь-М".

Тактико-технічні характеристики, зокрема, радіус дії та заряд, який може нести ракета, не розкриваються. Проте, за інформацією низки ЗМІ, ракета здатна нести 3-4 ядерні боєзаряди індивідуального наведення потужністю 150-300 кілотонн кожен. Передбачається, що вона може вражати цілі на відстані до 11 тисяч кілометрів.

Нагадаємо, на маршрути бойового патрулювання від Тверської до Іркутської областей РФ в рамках навчань ракетних військ стратегічного призначення вийшли 11 ракетних полків рухомих ракетних комплексів (ПГРК) "Тополя", "Тополя-М" і "Ярс". У навчаннях задіяно близько 400 одиниць великогабаритної техніки. 

ВідеоЧим загрожує ядерна війна і чи можна врятуватися у разі початку бойових дій

Залиште свій коментар