Святкування лідер КНДР влаштував на знак подяки місцевим науковцям-ядерникам.

Очільник КНДР Кім Чен Ин влаштував банкет для науковців та інженерів на честь успішного проведення шостого ядерного випробування минулої неділі – 3 вересня.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на офіційне інформагентство КНДР.

Сполучені Штати і їніх союзники готувалися до чергового запуску ракет дальньої дії до 69-ї річниці заснування Північної Кореї, але жодних провокацій не було виявлено, в той час як у країні проводилися численні святкові заходи.

Агентство Північної Кореї повідомило, що Кім Чен Ин влаштував банкет, аби похвалити науковців-ядерників та інших високопоставлених військових і партійних чиновників, які минулої неділі зробили свій внесок у випробування ядерної бомби.

У рамках святкування випробування водневої бомби в КНДР провели також концерт.

ВідеоСША пропонує заборонити постачання до КНДР нафти через випробування водневої бомби

Нагадаємо, 3 вересня Північна Корея провела шосте ядерне випробування. На території країни було зафіксовано два землетруси – один магнітудою 6,3, а інший – 4,6, потужність вибуху, імовірно, становила 80-100 кілотонн. Цей вибух був потужнішим за вибухи в Хіросімі і Нагасакі в Японії. Японія висловила рішучий протест у зв'язку із шостим ядерним випробуванням КНДР, дії північнокорейців засудили також Китай, Південна Корея, а також інші країни.

Це вже шосте на рахунку ядерне випробування КНДР. До цього КНДР провела ядерні випробування у 2006, 2009, 2013 роках, а також двічі 2016 року. Шосте ядерне випробування могло відбутися в квітні цього року до дня сонця в КНДР, про що неодноразово повідомляли ЗМІ, однак, тоді Північна Корея провела лише випробування балістичних ракет.

Залиште свій коментар