Одеситам показали нову патрульну поліцію

Одеситам показали нову патрульну поліцію

Київські полісмени діляться досвідом із одеситами / Фото: Twitter/Громадське.Одеса

Перші патрулі виїдуть на вулиці міста вже на початку вересня.

В Одесі презентували нову патрульну поліцію.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила прес-служба Громадського в Одесі.

До міста зі столиці прибули кілька екіпажів нової патрульно-постової служби, щоб поділитися своїми практичними навичками із першими одеськими поліцейськими, які закінчили теоретичне навчання, йдеться у сюжеті ТСН.12.00.

Наразі новачків - 250. Поспілкуватися з випускниками приїхала заступник міністра МВС Ека Згуладзе. За її словами, майбутні поліцейські показали найвищий серед регіонів бал під час іспитів та співбесіди. Перші патрулі виїдуть на одеські вулиці вже на початку вересня.

Слід зазначити, що набрати в патрульно-постову службу планували тисячу співробітників. Враховуючи велику кількість охочих, конкурсний відбір вирішили подовжити.  Програму підготовки відкоригують з урахуванням роботи нової служби в Києві.

 "Ми вирішили подовжити набір у патрульну поліцію Одеси, Львова і Харкова ще на три тижні, розпочинаючи з 15 липня і до 7 серпня. В електронному вигляді ми будемо ще збирати заявки і потім проводити відбір. Програма буде більш насиченішою, ніж у Києві. Ми зробимо додатковий акцент на курси водіння", - зазначила Ека Згуладзе.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що керівники областей вишукувалися у чергу заради нової поліції в регіонах. За його словами, із появою патрулів кількість викликів правоохоронців у Києві зросла вдвічі, бо люди повірили у їхню дієвість.

Київські офіцери поліції діляться досвідом з майбутніми одеськими патрульними

Київські офіцери поліції діляться досвідом з майбутніми одеськими патрульними

Повʼязані теми:

Наступна публікація