Одеський чиновник оскаженіло видирав в оператора камеру

Дата публікації
Перегляди
1933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одеський чиновник оскаженіло видирав в оператора камеру

Романов намагався відібрати в оператора камеру

Правоохоронцям чиновник міської ради повідомив, що саме журналіст та оператор напали на нього.

8 грудня в.о. начальника Департаменту по роботі зі зверненнями громадян Одеської міськради Валерій Романов напав на знімальну групу телекомпанії "Круг".

Чиновник намагався вихопити з рук оператора Євгена Войтенка камеру, а журналіста Анатолія Косіна силою заштовхати в одне з приміщень будівлі міськради.

Як повідомляється, знімальна група прибула у міськраду, щоб розібратися у конфліктній ситуації, що виникла між чиновниками Департаменту по роботі зі зверненнями громадян і журналісткою Ритою Колобовою, яка намагалася раніше зареєструвати свою заяву на адресу керівництва міськради.

Коли журналісти розмовляли з працівницею Департаменту, до кімнати зайшов Романов, він почав закривати об'єктив телекамери і виривати її з рук оператора.

"Він (Романов) зажадав припинити зйомку, виштовхав Колобову з оператором у коридор, а журналіста Косіна - навпаки, спробував затягти у кабінет. На прохання не перешкоджати журналістській діяльності (чиновник, - ред) не реагував", - йдеться у повідомленні ТРК.

Охоронці міськради досить довго не реагували на конфлікт, а коли з'явилися за викликом журналістів, Романов став переконувати правоохоронців, що не він напав на журналістів, а члени знімальної групи - на нього, повідомили на телеканалі.

Крім того, чиновник спробував звинуватити оператора у тому, що той перебуває у стані алкогольного сп'яніння, зазначили у телекомпанії.

"Коли оператор заявив, що готовий пройти будь-яку експертизу, Романов звинуватив його в тому, що він - під кокаїном. Міліціонери тільки знизували плечима", - констатували журналісти.

Косіна також повідомив, що "це не перший скандал за участю чиновника мерії Романова". "Після першого подібного інциденту, що стався навесні поточного року, Одеський міський голова Олексій Костусєв пообіцяв, відповідаючи на запити журналістів, розібратися у ситуації. А якщо факт підтвердиться – звільнити чиновника, який оскандалився", - заявив журналіст.

Журналісти телеканалу подали "відповідну заяву в міліцію і прокуратуру".

Крім того, у повідомленні йдеться, що телеканал має намір" домагатися кримінального переслідування посадової особи Одеської мерії, яка перешкоджала журналістам виконувати їхні службові обов'язки".

Читайте також:

Роман Ландік напав на знімальну групу ТСН

Українського журналіста у Москві "пресували" омонівці

Журналісти газети "Сегодня" погрожують оголосити страйк

Ландік хоче з'ясувати стосунки з "1+1" у Гаазькому суді

Наступна публікація