Українського журналіста у Москві "пресували" омонівці

Дата публікації
Перегляди
1377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українського журналіста у Москві "пресували" омонівці

ОМОН діяв набагато агресивніше, ніж у день виборів / Фото: zyalt.livejournal.com

6 грудня поліція поводилася агресивно, ніхто не намагався розбиратися, і журналістів "пресували" так само як, і демонстрантів.

У вівторок, 6 грудня, на Тріумфальній площі в Москві постраждав кореспондент українського телеканалу Веніамін Трубачов.

Як повідомив сам Трубачов, вчора знімальна група телеканалу "Інтер" працювала на Тріумфальній площі, де відбувався несанкціонований мітинг опозиції.

"У розпал мітингу ми опинилися між двома групами російського ОМОНу. Коли один із учасників акції крикнув антипутінське гасло, правоохоронці розпочали проводити жорстке затримання. У цей момент оператор Олег Невядомський знімав цю сцену, я стояв позаду, щоб його спрямовувати і страхувати, оскільки він дивився у камеру і не міг бачити те, що відбувається навколо. У цей момент поліція почала з натовпу витягати ще одну людину. Все було дуже жорстко, і так вийшло, що мене штовхнули на автобус, я вдарився об нього головою, після чого поліцейський ударив палицею мене по спині", - сказав Трубачов .

Він зазначив, що звернув увагу поліцейського на те, що є журналістом і перебуває на роботі, однак відповіддю на це було: "Нас це не хвилює".

"Ця зйомка закінчилася для мене великим синцем на спині", – зазначив він.

За словами Трубачов, якщо 4 грудня, у день виборів, на Тріумфальній площі поліція намагалася діяти акуратно, то 6 грудня на Тріумфальній поліція поводилася набагато агресивніше, ніхто не намагався розбиратися, і журналістів "пресували" так само як, і демонстрантів.

Нагадаємо, після виборів, які пройшли в неділю, російська опозиція вже два дні поспіль збирається на мітинги проти фальсифікації результатів виборів, за якими "Єдина Росія" отримала 49% голосів.

Перша акція пройшла 5 грудня на Чистих ставках у Москві і стала однією з наймасовіших за останні роки. Близько 300 людей були затримані поліцією, активісти Ілля Яшин та Олексій Навальний були засуджені до 15 діб адміністративного арешту за непокору правоохоронним органам.

6 грудня на Тріумфальній площі в Москві було затримано вже близько 600 прихильників опозиції.

Протести відбулися на тлі безпрецедентних заходів безпеки: до Москви ще з ранку вівторка ввели колони вантажівок з солдатами, блогери помітили також приготовані водомети.

Читайте також:

Ландік хоче з'ясувати стосунки з "1+1" у Гаазькому суді

Протести у Москві: поліція кидає в автозаки журналістів і лідерів опозиції

Мітинг прихильників Путіна в Москві перетворився на дискотеку з ведмедем

Мельниченко напророкував долю Гонгадзе цілим редакція

Другий день протестів у Москві: ще 600 затриманих

Дата публікації
Перегляди
1377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація