Мітинг прихильників Путіна в Москві перетворився на дискотеку з ведмедем

Мітинг прихильників Путіна в Москві перетворився на дискотеку з ведмедем

"Нашисти" в Москві вийшли захистити партію влади / Фото: nashi.su

Кілька тисяч "нашистів" зібралися в центрі Москви на підтримку партії влади. Мітинг нагадав російським ЗМІ "шкільну дискотеку".

На мітинг в центрі Москви 6 грудня вийшли кілька тисяч прихильників провладного руху "Наші", які виступили "на захист вибору мільйонів росіян". Акція перетворилася на масову дискотеку: "зіркою" танців став Білий ведмідь.

За даними МВС, участь в акції на Пушкінській площі беруть близько 2 тисяч людей. Раніше повідомлялося, що на подібний мітинг на Манежній площі вийшли близько 15 тисяч прихильників "Єдиної Росії".

Активісти "Наших" заявили, що не дозволять перетворити результати виборів на фарс і поставити під сумнів підтримку партії влади.

Фоторепортаж з акції "нашистів" дивіться тут

"4 грудня кілька десятків мільйонів людей обрали "Єдину Росію". Це той обсяг підтримки і довіри, який неможливо поставити під сумнів, незважаючи на всі фальсифікації незгодних, з їхніми неправдоподібними і вигаданими історіями про зникаючі чорнила, провокаційні ролики з найнятими акторами, і розповіді про вкидання і порушення, велика частина з яких публікується без жодного доказу", - заявила комісар руху "Наші" Марія Кисліцина.

Тим часом акція на Пушкінській перетворилася на своєрідну дискотеку. Як пишуть блогери, посеред площі дівчата-студентки та молоді люди влаштували танці з двометровим Білим ведмедем. Танцями керує ді-джей як на шкільній дискотеці для старших класів.

"Від Бібліотеки Леніна йдуть групки нашистів, ніби для них проводять екскурсію по Москві. На Манежці також величезна сцена, дискотека і суцільні школярі", - пише LiveJournal.

Нагадаємо, ввечері 5 грудня на Чистих ставках у Москві російській опозиції вдалося зібрати наймасовіший мітинг за останні роки. На вулицю вийшли декілька тисяч людей, обурених фальсифікаціями і махінаціями на виборах до Держдуми. Понад 300 з них були затримані поліцією.

Одного з опозиційних лідерів, Іллю Яшина, засудили до 15 діб адміністративного арешту за непокору поліції. На суд чекає і відомий блогер Олексій Навальний.

Читайте також:

До Москви стягнули внутрішні війська

У США втішаються з Путіна: "Революція наближається до твоїх околиць"

У Москві мітинг закінчився затриманням сотень протестувальників

Російські психи обрали партію Путіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація