Православний ідеолог "Наших" підтримав розстріл мирних мешканців Лівії

Скандал в Росії викликала стаття одного з керівників пропутінського руху "Наші" - він публічно схвалив дії Муаммарада Каддафі з придушення протестів у Лівії.

Один з ідеологів прокремлівського руху "Наші" і лідер православного спрямування цієї організації Борис Якеменко підтримав криваві методи придушення революції, до яких вдався лівійський лідер Муаммар Каддафі.

На сайті молодіжного руху він розмістив статтю під назвою "Вірний шлях", де, зокрема, зауважив, що "полковник Каддафі показав всьому світу, як потрібно вчиняти з провокаторами, які прагнуть до перевороту, дестабілізації і громадянської війни. Він почав їх знищувати".

Якеменко вважає правильним, що Каддафі знищує "провокаторів ракетами і всім, що є в його розпорядженні".

"Це найвірніший шлях до припинення застосувань американських "революційних" технологій", - пише він, висловивши переконання, що за подіями в Лівії стоять Сполучені Штати, які намагаються взяти під контроль ще одну країну на Близькому Сході.

"Молодець полковник Каддафі. Всім би так", - резюмував Якеменко. Незабаром його стаття з офіційного сайта була знята, але залишилася в особистому блозі автора.

Слова Якеменко викликали обурення не тільки серед російської опозиції, але і серед посадових осіб. Наприклад, помічник президента Аркадій Дворкович прокоментував статтю Якеменко коротко, але жорстко: "Немає пристойних слів із цього приводу".

Та й сам президент Росії Дмитро Мєдвєдєв нещодавно засудив дії Каддафі, нагадавши, що "знищення цивільного населення буде кваліфіковано як злочин". Він також закликав Каддафі і його сподвижників проявити стриманість, поки вони не перетворилися на злочинців.

Протистояння у Лівії між опозицією та прихильниками Каддафі триває вже другий тиждень. Схід країни перейшов під контроль демонстрантів, останнім оплотом режиму Каддафі залишається фортеця Баб аль-Азізія на півдні Тріполі.

На думку спостерігачів, лівійський лідер приречений. Однак його колишні соратники попереджають, що у відчайдушній спробі зберегти владу Каддафі може вдатися до божевільних кроків і залити кров'ю лівійську землю. В Інтернеті уже з'явилися відео докази масових розстрілів цивільного населення.

Читайте також:

У розправі над лівійцями беруть участь найманці зі Східної Європи

Син Каддафі з капота автомобіля закликав очистити Лівію від бандитів

З'явилися докази масових розстрілів у Лівії (відео)

Каддафі відкрив склади зі зброєю: підлеглі бояться, що він збожеволів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: