У США втішаються з Путіна: "Революція наближається до твоїх околиць"

У США втішаються з Путіна: "Революція наближається до твоїх околиць"

Джон Маккейн знову передрікає масові заворушення в Росії

Сенатор Джон Маккейн звернувся до російського прем'єра: "Дорогий Влад! "Арабська весна" наближається до твоїх околиць".

Скандально відомий американський сенатор-республіканець Джон Маккейн попередив російського прем'єра Володимира Путіна про можливість революції в Росії.

"Дорогий Влад! "Арабська весна" наближається до твоїх околиць", - написав Маккейн на своїй сторінці в мережі мікроблогів Twitter, закінчивши звернення посиланням на статтю Wall Street Journal про підсумки виборів до Держдуми Росії, які пройшли 4 грудня.

Подібна заява Маккейна звучить вже не вперше. Наприкінці жовтня в інтерв'ю BBC сенатор сказав, що після перемоги лівійської опозиції і загибелі Муаммара Каддафі "диктатори в усьому світі", зокрема і в Росії, повинні "почати нервувати".

Фоторепортаж як росіяни обирали Держдуму: "Х*й вам, а не галочку", "За Пиписькина"

Варто також нагадати, що "серйозні потрясіння" Росії передрекла і колишній держсекретар США Кондоліза Райс, яка назвала участь Путіна в президентських виборах 2012 року фарсом і посміховиськом над демократією.

Коментуючи ці заяви, прес-секретар російського прем'єра Дмитро Пєсков заявив, що не бачить "здорового глузду" в висловлюваннях Маккейна, і припустив, що той "сильно втомився".

Слова Райс Пєсков назвав неповажними щодо конституції Росії.

Тим часом занепокоєння у зв'язку з тим, як пройшли парламентські вибори в Росії, висловили в Білому домі і Держдепартаменті США.

Так, держсекретар Гілларі Клінтон заявила, що повідомлення про порушення під час голосування потребують ретельного розслідування.

Про масові порушення в понеділок, 5 грудня, повідомили російські та міжнародні спостерігачі, а також представники опозиційних партій.

Вже ввечері цього ж дня російській опозиції вдалося зібрати свій найбільший мітинг в Москві за останні роки. Декілька тисяч людей, обурених фальсифікаціями і махінаціями, зібралися на Чистих ставках в Москві. За участь в несанкціонованій акції були затримані більше 300 людей, лідерів опозиції протримали у відділках всю ніч.

Читайте також:

Захід розцінив вибори в Росії як ляпас "царю Володимиру"

Кондоліза Райс назвала Путіна на виборах посміховиськом

В російських областях проголосували по 140% виборців

Російські психи обрали партію Путіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація