Прокурор-холостяк Холодницький живе на одну зарплату

Чиновник відзвітував про статки за 2015 рік.

Головний антикорупційний прокурор України Назар Холодницький за минулий рік заробив 323 857 грн доходу. Всю цю суму складає зарплата. Про це йдеться в оприлюдненій на сайті ГПУ декларації прокурора.

Холодницький має дві земельні ділянки – на 1000 та 1200 кв м, а також орендує не описане приміщення на 18 кв м, за яке сплачує 5300 грн на рік. Прокурор має авто Mitsubishi Outlander 2007 року випуску. І все – ані рахунків в банках, ані інших прибутків, ані квартири 31-річний прокурор не має.

Членів родини у декларації Холодницького також не вказано.

Нагадаємо, журналістам ТСН Назар Холодницький показував квартиру, у якій живе. Ця квартира розташована на околиці Києва і дісталась прокурору у спадок від мами, якої не стало. Щоправда, як витікає з декларації, ця квартира на нього не зареєстрована.

Де живе головний антикорупційний прокурор

Три керівники спеціалізованої антикорупційної прокуратури обживаються у новому приміщенні. Ексклюзивно для ТСН вони провели екскурсію своїми кабінетами. Розповіли, що до кінця січня сподіваються завершити за відритим конкурсом набір ще півсотні рядових прокурорів. А для досконалої роботи на 2016 рік запросили в урядовців майже 80 мільйонів гривень бюджету. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: