Під час відкриття пам’ятника Сталіну померла жінка

Ще одна жінка і літній чоловік під час урочистої церемонії знепритомніли.

5 травня під час відкриття пам’ятника Йосипу Сталіну в Запоріжжі померла жінка. За попередніми даними у неї трапився серцевий напад.

У відповідь на репліку одного з представників ЗМІ щодо того, що на даному заході померла жінка, комуністи з гордістю заявили: "Вона померла гідною смертю, перед Сталіним!".

Ще одна жінка і літній чоловік під час урочистої церемонії знепритомніли.

За іншими даними, перед офісом обласної організації Компартії від тривалого перебування на відкритому сонці помер пенсіонер.

Пам'ятник встановлений на сходинках біля входу в офіс обласної організації КПУ.

Комуністи урочисто відкрили пам'ятник Сталіну, незважаючи на опір опозиції. Відкриття монумента було приурочене до Дня Перемоги 9 травня.

Як розповів 2-й секретар Запорізького обкому КПУ Олександр Зубчевський, встановлення монументу коштувало 80 тисяч гривень.

Гроші на Сталіна збирали з різних джерел, але головними фінансистами цього заходу стали ветерани: 50 тисяч гривень перерахував харківський ветеран Іван Шеліхов, додатково назбирали ще 60 тисяч гривень.

Залишок у 30 тисяч гривень від зібраних коштів у майбутньому комуністи планують витратити на будівництво ще одного пам'ятника.

Читайте також:

Східна Україна висловилася проти пам'ятників Сталіну

В Одесі вирішили і собі встановити пам’ятник Сталіну

У ПР обурені: "падлюку" Бандеру вшановувати можна, а Сталіна - ні

У Запоріжжі відкрили пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: