Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Одесою палають поля поблизу нафтопереробного заводу

Стовп диму видно з різних районів міста.

Поблизу Одеси загорілися поля зрошення. Вогонь охопив 5 тисяч квадратних метрів, а неподалік є нафтопереробний завод та житлові будинки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пожежники намагаються залити територію водою, проте очерет все одно спалахує там, куди рятувальники не встигли добралися. Але головної небезпеки вдалося уникнути – пожежу відсікли від вибухонебезпечного заводу, який поруч у кількох сотнях метрів, а також від житлових будинків. "Складність гасіння пожежі пов’язана з тим, що практично неможливо добратися до осередку пожежі, тому усі сили зосереджені на захист житлових будинків та запобігання розповсюдження пожежі на нафтобазу", - розповів заступник начальника управління ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Відео В Одесі рятувальники намагаються загасити вогонь на полях зрошення

Стовп диму, який видно з різних районів Одеси. Палають поля зрошення – горить на 5 тисячах квадратних метрів. Оскільки поряд - нафтопереробний завод та житлові будинки, на місце виїхали одразу з півсотні рятувальників, аби вогонь не перекинувся і не зашкодив людям. 

В Одесі рятувальники намагаються загасити вогонь на полях зрошення

Місцеві жителі розповідають, що спалахнуло близько 14:00 години. Оскільки очерет був дуже сухим, вогонь дуже швидко поширювався, і люди почали переживати, що він дістанеться їхніх будинків. Вони зізнаються, що раніше і самі підпалювали очерет, аби розчистити територію, але вогонь завжди був контрольований. Таку площу пожежі бачать уперше. "Зазвичай у нас влітку влаштовують такі ж, але тільки контрольовані – спеціально засипають, підпалюють, щоби очерет не перебрався на городи. У нас звичайно це нормальна практика, але от що зараз сталося – я не знаю", - каже місцевий житель Кирило Вельчанський.

Пожежники гасять вогонь уже кілька годин і зізнаються, що пощастило, бо немає вітру – інакше полум’я поширювалося б набагато швидше і площа пожежі була б мінімум втричі більшою. Подібні пожежі небезпечні тим, що на полях зрощування вогонь може горіти тижнями, адже під очеретом торф’яні болота.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції