Побиті у львівській піцерії самі спровокували охоронців

Дата публікації
Перегляди
6126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Побиті у львівській піцерії самі спровокували охоронців

Повне відео бійки у кафе Львова показало, що побиті самі спровокували охоронців

Захисник побитих відвідувачів львівського кафе телефоном шантажував правоохоронців.

Адвокат і рідні правоохоронців оприлюднили повне відео бійки, яка сталася у піцерії Львова, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, два дні тому захисник потерпілих оприлюднив запис із камер відео-спостереження, на якому шестеро працівників Держохорони жорстоко лупцюють двох відвідувачів. Тоді міліціонерів заарештували, їхні керівники позбулися посад, але з'ясувалося, це була лише частина запису.

На повній версії запису видно, що саме відвідувачі розпочали бійку і спровокували охоронців.

Коли до закриття піцерії залишалося ще майже півгодини, працівники кафе начеб-то попросили двох відвідувачів піти. Ті відмовилися, і бармени викликали державну службу охорони. На виклик спочатку приїхали двоє міліціонерів. Однак відвідувачі - нині потерпілі - почали чинити активний опір правоохоронцям.

Адвокат співробітників держохорони, яких нині звинувачують у побитті, впевнений, що за "активні хуліганські дії" чоловіки мають відповісти.

Втихомирити двох відвідувачів двом працівників ДСО не вдавалось, тож вони викликали підмогу. Далі на відео видно як один із відвідувачів кафе шарпає жінку-бармена, а інший б'є міліціонера. Той падає. І після цього у п'ятьох його колег здають нерви.

"Його потерпілий вдарив в лице кулаком, і він падаючи вдарився головою... в нього струс мозку, в нього є зміщення шийних хрящів", - повідомила дружина одного із працівників ДСО Олена Панчишина.

Жінка розповіла, що після бійки адвокат потерпілих почав шантажувати працівників держохорони. Телефоном він начебто вимагав 18 тисяч доларів, щоб вони залишились на роботі.

"Вони нічого йому не давали, і після цього адвокат вже відео подав на телебачення", - зауважила Панчишина.

Тим часом потерпілі відвідувачі піцерії, які досі у лікарні, наполягають на своєму. Запевняють, що опору міліціонерам не чинили, просто захищалися.

"Це був самозахист, це вже було після того, як мені розбили голову, це напевно був страх за своє життя", - запевняє один з потерпілих.

У прокуратурі повідомили, що відео з камер спостереження бачили. Однак робити висновки зарано.

На часі тривають слідчі дії, призначені експертизи. Втім, не виключають, що проти потерпілих теж можуть порушити кримінальну справу, а справу проти правоохоронців перекваліфікувати.

Міліціонерам у суботу, 28 квітня обрали запобіжні заходи. Із шести затриманих, суд випустив під заставу лише одного.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
6126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація