Чоловік, якому вибухом у Дніпрі відірвало руку, боїться втратити роботу

Дата публікації
Перегляди
2026
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік, якому вибухом у Дніпрі відірвало руку, боїться втратити роботу

Психологи побоюються, що містяни ще довго не зможуть оговтатись після вибухів

Валерій Рудковський понад усе боїться втратити улюблену роботу.

Мешканець Дніпропетровська Валерій Рудковський, який втратив руку після одного з вибухів, тепер боїться лишитися без улюбленої роботи.

Як повідомляє ТСН-Тиждень, в обідню перерву чоловік хотів на хвилинку збігати з дружиною в магазин. Вони знали про перші два вибухи, але не думали, що будуть нові.

Подружжя проходило повз дитячий парк, коли вибухнула третя урна за десять метрів від них. Собою Валерій Рудковський затулив дружину та маленьких дітей, що проходили неподалік. Вони лишись неушкодженими, а ось Валерій втратив руку.

"Ні полум'я не було, ні диму не було, різкий дуже хлопок. Просто я потрапив на лінію, я першим був. Руку відірвало практично моментально", - розповів чоловік.

Валерію вже пообіцяли протез коштом держави. Та він, керівник лабораторії поштамту, понад усе боїться втратити улюблену роботу.

"У нас багатопрофільна лабораторія. У тому числі і електричні вимірювання. Думаю, до них мене вже не пустять", - зітхає чоловік.

Психолог Євген Тичковський зазначає, що у двох третин постраждалих від терактів може розвинутись посттравматичний стресовий розлад.

Та гірше те, що крім травмованих фізично, у підірваному місті величезна кількість людей дістали психологічні травми. Психологи побоюються, що жити як до вибухів, містяни не зможуть ще дуже довго.

Стан потерпілих після вибухів у Дніпропетровську

Стан потерпілих після вибухів у Дніпропетровську

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2026
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація