Гематоми в Тимошенко почали з'являтися з серпня - тюремники

Дата публікації
Перегляди
6494
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гематоми в Тимошенко почали з'являтися з серпня - тюремники

Тюремники заявили, що гематоми в Тимошенко періодично з'являються ще з літа / Фото: facebook.com/Портніков

У Державній пенітенціарній службі перерахували всі синці Тимошенко з літа.

У екс-прем'єра Юлії Тимошенко з серпня періодично з'являються на тілі підшкірні гематоми невідомого походження.

Про це йдеться у повідомленні Державної пенітенціарної служби.

"Вперше скарги на появу підшкірних гематом у Тимошенко з'явилися 16 серпня 2011 року після повернення з судового засідання у Київське СІЗО. Відповідно до записів в амбулаторній карті Тимошенко, за її словами, травм або ушкоджень не було", - зазначається у повідомленні.

Надалі підшкірні гематоми періодично - 18, 22, 24 серпня, 12 листопада 2011 року й 10 січня 2012 року - з'являлися у Тимошенко в основному на тулубі й ногах, розміром від 0,5х0,5 см до 5х15 см.

Це, як зазначає відомство, підтверджується записами в медичній карті й актами комісійних обстежень Тимошенко лікарями МОЗ й Пенітенціарної служби.

"Факт появи гематом підтверджується особистою заявою Тимошенко на ім'я начальника Київського СІЗО від 14 листопада 2011 року, в якій вона зазначає, що протягом тривалого часу в неї на тілі з'являються "гематоми незрозумілої природи", - підкреслюється у повідомленні.

З метою встановлення етіології гематом та корекції лікування Тимошенко, як повідомляє відомство, неодноразово пропонувалося провести дослідження крові, від якого вона щоразу категорично відмовлялася.

Також у повідомленні нагадали, що 27 квітня на брифінгу у Качанівській виправній колонії судмедексперт Олександр Гуров повідомив, що вивчив опубліковані у ЗМІ фото синців Тимошенко й дійшов висновку, що час їх виникнення може бути не більше 2 діб.

Гуров також зазначив, що з огляду на характер і форму синців на животі Тимошенко, що має ознаки подвійного притиснення, можливість їх утворення шляхом удару виключена.

Нагадаємо, 24 квітня Тимошенко заявила, що 20 квітня при транспортуванні з колонії у лікарню її побили.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6494
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація