Подружжя інвалідів з дитиною викидають з хати через шахраїв

Подружжя інвалідів з дитиною викидають з хати через шахраїв

Подружжя інвалідів з дитиною викидають з хати через шахраїв

Шахрай заставив будинок приятеля, але позику банку не сплатив. Тому банк забрав будинок та продав його на відкритих торгах.

В Херсоні просто неба може залишитися подружжя інвалідів з малою дитиною. 5 років тому без відома господарів під заставу їхнього будинку шахраї взяли кредит.

Позику не виплатили, будинок забрав банк і продав його іншій особі. Новий власник хоче вселитися, але на заваді стають сусіди.

Вулицю Промислову у Херсоні забудовували у важкі дев'яності. Ділянку тут отримала і родина Ізотових.

"Люди зробили цей будинок на своїй праці, за свої копієчки. У них є грошенята, вони прийшли, поклали камінчик, немає грошей - стоїть, є грошенята - поклали стіночку", - розповіли сусіди.

Та нещодавно люди познайомилися з новим сусідом, який приїхав із судовими виконавцями.

Андрій, новий власник будинку

Я хочу вселиться, правильно, это моя собственность.

Олег Ізотов, який збудував дім і живе тут зі своєю родиною, розповів, що його ошукав добрий знайомий. У 2004-му вулицю газифікували, а його будинок не був зданий в експлуатацію. Приятель узявся допомогти з паперами. Згодом господар виявив, що його хата - під заставою у банку, де товариш, підробивши документи, взяв кредит.

"А платити - він нічого не платив, ні 5 тисяч, нічого не дав. Всі гроші як забрав, я почав їздити до нього, давай плати, або поверни гроші, я віддам в банк назад, коли на те пішло. Він: та я від вклав у землю", - власник будинку.

Слідство триває 4 роки. За цей час Олег після аварії втратив зір, а його дружина потрапила до психіатричної лікарні. Банк продав заставлений будинок на торгах іншому власникові.

"Справа йде, вони то одному слідчому, то іншому, то третьому", - бідкається Ізотов.

Чоловік, що купив будинок, каже, що діяв законно.

"У 2007 році був куплений будинок з прилюдних торгів. За 350 тисяч гривень. Досі йшли суди, нарешті ми їх виграли. Приїхали вселитися в свій будинок", - розповів новий власник будинку Андрій.

Надія Степанівна, Олегова мати, показує документи, що підтверджують - будинок їхній. Чому у банку повірили підробці - Ізотовим невтямки.

"В даному випадку, я вважаю, що органи ні БТІ, ні банку не хотіли або свідомо не хотіли перевіряти правдивість цих документів", - повідомила правозахисник Олександр Середа.

Приятель, що накоїв лиха, вже сидить у тюрмі за інші шахрайства. Ізотови подали до суду, щоб торги визнати недійсними. Сусіди, які вступилися за них, умовили нового власника почекати. Він обіцяв повернутися за місяць.

Читайте також:

На Херсонщині безслідно зник головний борець з корупцією

Злодій з відчаю вкрав 6 карнизів і "відключився" у пограбованій хаті

Відсьогодні валютні кредити в Україні – поза законом

Банки виселятимуть боржників відразу після рішення суду

В Херсоні просто неба може залишитися подружжя інвалідів з малою дитиною

В Херсоні просто неба може залишитися подружжя інвалідів з малою дитиною

Повʼязані теми:

Наступна публікація