Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський окупант поширює міфи про вакцини - Супрун

Усі вакцини ефективні, якісні та безпечні, - переконує посадовець.

Вакцинація українців є питанням національної безпеки. Вакцини надійно захищають Україну від серйозних інфекцій, як від реального ворога. Зокрема, тема імунізації часто стає предметом маніпуляцій, не тільки з боку антивакцинаторів, але й російського окупанта, що поширює брехню та міфи про вакцини, аби підірвати довіру людей до вакцинації. 

Про це у Facebook заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Щоби інфекції не поширювалися, в країні не було спалахів хвороб та українці були у безпеці – рівень вакцинації населення має бути 95%. Для досягнення цього показника Міністерство охорони здоров'я України робить усе можливе, аби країна була забезпечена якісними та безпечними вакцинами, а отримати такий захист можна було безоплатно.

«Усі вакцини ефективні, якісні та безпечні», - додала посадовець.

Календар щеплень, щеплення
Міністерство охорони здоров’я України

Якість та ефективність вакцин, які закуповує для України за кошти держбюджету Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), підтверджена тривалим досвідом їх використання в різних країнах. Перед тим, як потрапити на ринок, вакцини проходять безліч тестів та в результаті отримують сертифікат якості. Водночас вакцини тестуються не лише на початку випуску. Вони проходять прекваліфікацію ВООЗ – постійний та точковий контроль їхньої якості однією з найавторитетніших організацій в галузі охорони здоров‘я.

Вакцини закуповуються у найкращих світових виробників.

Франція, США, Індія, Болгарія, Бельгія та Республіка Корея – країни, де МОЗ України закуповує вакцини. Вони мають потужні виробництва, що відповідають найвищим стандартам якості.

Вакцинація українців є питанням національної безпеки. Вакцини надійно захищають нашу країну від серйозних інфекцій, як...

Опубліковано Уляна Супрун Неділя, 14 жовтня 2018 р.

Одним з найпотужніших виробників вакцин у світі сьогодні є Індія. Вакцини індійського виробництва рятують дітей від небезпечних захворювань у понад 140(!) країнах світу. У цього виробника Україна закуповує вакцини проти дифтерії, правця і кашлюка.

Усі вакцини, необхідні для імунізації згідно з календарем щеплень, є в країні.

За кошти державного бюджету закуповуються вакцини, що входять до Національного календаря щеплень. Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.
Іноді надходять скарги на відсутність у кабінетах щеплень вакцин конкретних торгових марок. Зазвичай вони не закуповуються за державний кошт, але можуть бути наявні на приватному ринку, який Міністерство не регулює.

Усі вакцини згідно з календарем є безоплатними для дітей та дорослих.

Навіть якщо дитина пропустила щеплення за календарем, вона може надолужити його безоплатно. Дорослим роблять планові щеплення проти дифтерії та правця кожні 10 років. Такі щеплення в державних медзакладах також проводять безоплатно.

Якщо дорослі пропустили у дитинстві щеплення від кору, краснухи, паротиту, їх треба обов‘язково надолужити. Вакцини від цих хвороб є безоплатними для дітей і дорослих із груп ризику: медиків, освітян, студентів, військових, учасників Операції об‘єднаних сил.

«Пам’ятайте, вакцинація є єдиним надійним засобом захисту від смертельно небезпечних хвороб. Зараз немає жодних причин, щоби не робити щеплення. Не відкладайте вакцинацію, отримайте свій захист та збережіть здоров‘я своєї та кожної української сім’ї», - резюмувала Супрун.

ВідеоЧи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Не допускати в школу та дитсадочки невакцинованих дітей. Про це йдеться в листі до голів облдерожадміністрацій, який підписали МОЗ та Міністерство освіти. В Україні нині неблагополучна епідемологічна ситуація - йдеться в документі. А з початком нового навчального року ризик інфекцій зростає. Тому усі діти мають обов'язково бути щепленими. Але чи не порушує це гарантованого Конституцією права на освіту? Сніданок розбирався.

Чи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Нагадаємо, що в Україні діти без щеплення не зможуть відвідувати школи та садочки

Залиште свій коментар

Вибір редакції