В Україні діти без щеплення не зможуть відвідувати школи та садочки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Така вимога передбачена статею 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Міністерство освіти та науки та МОЗ видали указ, у якому йдеться, що дітей без щеплення не пускатимуть на заняття у школи та дитячі садки.

Відповідний документ направили очільникам областей і голові Київської міської державної адміністрації, - пише сайт Міністерства охорони здоов'я

Нині Україні є спалах кору і від початку 2018 року зафіксовано майже 30 тисяч випадків захворювання, 13 з яких закінчились летально.

Указ про щеплення_1
Міністерство охорони здоров’я України
Указ про щеплення_2
Міністерство охорони здоров’я України

"Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності», - йдеться в документі.

В указі згадується і про "напружену епідемічну ситуацію" з інфекційними хворобами, яка спостерігається в Україні впродовж останніх 5 років.

"Враховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров'я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти", - читаємо в документі.

Календар щеплень, щеплення
Міністерство охорони здоров’я України

У міністерствах нагадують, що така вимога передбачена статею 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Відео"Щеплення від міфів": наскільки безпечна вакцина з Індії

Команда ТСН відправилась в унікальне відрядження. На виробництво в Індію, якого не бачив іще жоден український телевізійник.Цілий тиждень за розслідуванням можна було стежити у спецпроекті "Щеплення від міфів". І сьогодні – фінал. То чому ж у самій Індії попри сумнівну гігієну, епідемій немає? А в Україні - вже другий рік лютує кір – у сюжеті ТСН.Тижня. 

"Щеплення від міфів": наскільки безпечна вакцина з Індії

"Відповідно до цієї статті, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється", – підкреслили у МОЗ та Міносвіти.

Нагадаємо, що після масових захворювань на кір в Україні може спалахнути ще страшніша епідемія дифтерії

Залиште свій коментар

Вибір редакції