Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розстріл під Попільнею: стрілець і сам отримав поранення

Розстріл під Попільнею: стрілець і сам отримав поранення

Брат стрільця виклав іншу версію розвитку подій.

Брат підозрюваного у розстрілі сімох АТОвців на озері під Попільнею Віктор розповів про поранення стрільця і "наїзди" на нього.

Про це пише видання «Сегодня».

Чоловік виклав іншу версію подій на озері. За його словами, Анатолій скаржився на здирництво з боку місцевих копів, котрі нібито вимагали гроші та рибу за оренду.

Він заявив, що напередодні затримали голову районної поліції за хабар, а ввечері до брата приїхали знайомі "добровольці", які запідозрили його в "підставі".

Віктор каже, що спочатку чоловіки дійсно випивали, але потім стався "наїзд", який завершився загибеллю гостей. Він уточнює, що Анатолій отримав кульове поранення руки, а у загиблих із собою був цілий арсенал, з яким "можна йти на передок" – автомат, карабін, пістолет. Тому родич не вірить, що до його брата прийшли з мирними планами.

Напередодні на сайті Нацполіції дійсно з'явилось повідомлення про затримання одного з посадовців житомирської міліції, який вимагав щомісячну "данину" в 10 тисяч гривень за невтручання в риборозведення.

Видання Dетектів-Info з посиланням на джерело пише, що вбитими виявилися бійці Національної гвардії України і батальйону імені Кульчицького – Владислав Мамаченко і Андрій Москалець (позивні "Малек" і "Бородатий"), Віталій Вульчин, бійці з позивними "Фін" і "Скандер" (він же "Український татарин"), а також київський волонтер Роман Ханенко ("Гець") і працівник київського Національного авіаційного університету Олександр Білоус.

Залиште свій коментар

Вибір редакції