У ГПУ пояснили недільні маски-шоу у компанії Новинського

Співробітники спецслужби зламали двері офісу і проводили виїмку документів.

Сьогодні, 25 вересня, Служба безпеки України провела обшуки в офісі компанії "Смарт-Холдинг", бенефіціаром якої є народний депутат від опоблоку Вадим Новинський.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава департаменту по зв'язках з громадськістю підприємства Євген Загорулько.

За його словами, співробітники спецслужби зламали двері офісу і проводять виїмку документів.

"Директор з правового забезпечення "Смарт-Холдингу" Лада Кондуфорова зазначила, що в постанові про обшук вказана інша адреса, а спецслужби не пояснили, чому вони проводять обшук в вихідний день, тому що такі слідчі дії по закону повинні проводитися в робочі дні. Тобто законність дій СБУ, зазначила Кондуфорова, залишається під сумнівом", - йдеться у повідомленні Загорулько.

Пізніше, прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган повідомила, що СБУ проводила обшуки в рамках кримінального провадження щодо заволодіння майном ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан". Про це Сарган розповіла на своїй сторінці у Facebook.

"Нам надано дозвіл на проведення обшуку в компанії "Смарт-Холдінг" і всі слідчі дії відбуваються в межах закону, у відповідності до Кримінального процесуального кодексу. Оскільки слідчі дії та розслідування справи ще триває, ми не можемо повідомити більш конкретні обставини цього злочину, а також причетність конкретних осіб до заволодіння майном. Повідомляти про вже вилучені докази також зарано. Коли будуть здобуті беззаперечні докази вини тієї чи іншої особи чи службової особи, після того тільки буде прийматись рішення про оголошення підозри", - начальник управління з розслідування особливо важких справ Сергій Кізь, передає його слова Сарган.

Також у ГПУ зазначили, що обшуки у Новинського проходять в рамках кримінального провадження про заволодіння майном заводу Миколаївського суднобудівного заводу Океан, доведення його до банкрутства та вчинення інших злочинів. Всього за цією справою слідчі проводять 23 обшуки.

Згідно з повідомленням, заводу Океан нанесені збитки на суму понад 1,5 млрд гривень. Слідство перевіряє усіх, хто був задіяний у процедурі банкрутства підприємства.

Нагадаємо, в кінці липня на декількох підприємствах "Смарт-Холдингу" на підставі рішень суду були проведені обшуки.

Варто зазначити, що "Смарт-холдинг" володіє 23,76% гірничо-металургійної групи "Метінвест", 95% акцій суднобудівного холдингу Smart Maritime Group, 99,97% акцій торгово-фінансової компанії ТОВ "Сантіс". "Смарт" також володіє великими активами в паливно-енергетичній галузі, девелопменті та аграрному секторі. Основним бенефіціаром "Смарт-холдингу" є Вадим Новинський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: