Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще двоє бійців ЗСУ захворіли на коронавірус

Ще двоє бійців ЗСУ захворіли на коронавірус

Лікарі стежать за станом здоров’я інфікованих.

У лавах Збройних сил України зафіксували ще два випадки інфікування коронавірусною інфекцією, всього хворих бійців ЗСУ вже семеро. Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ на сторінці у соцмережі Facebook.

"9 квітня в Збройних силах України зареєстровано ще два випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у військовослужбовця Васильківського гарнізону, який був напередодні шпиталізований до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ" з попереднім діагнозом "пневмонія", після обстеження та проведення ПЛР-тестування, підтвердили діагноз COVID-19.

Військовослужбовець перебуває у шпиталі та отримує симптоматичне лікування. Зараз стан його здоров’я задовільний.

Також COVID-19 підтверджено у військовослужбовця однієї з військових частин Мелітополя. Від березня він перебував на самоізоляції після контакту з особами, у яких було підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

"29 березня у нього підвищилася температура. Зроблені на початку квітня з інтервалом 4 доби швидкі тести показали негативний результат. Сьогодні надійшли результати ПЛР-тестування, які підтвердили захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Зараз стан його здоров’я задовільний. Він проходить лікування ув домашніх умовах під наглядом медичної служби", - зазначили у командуванні.

Військових, які мали з контакти з хворими, відправили на самоізоляцію. У разі появи симптомів ГРЗ у них буде взято проби для проведення дослідження щодо можливого захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Нагадаємо, 8 квітня у Збройних силах України повідомлялося, що вже зафіксовано п'ять випадків коронавірусу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції