Севастопольську міліцію віддали "донецькому"

Олег Козюра, що раніше очолював УМВС України в м. Севастополі пішов у відставку.

Новим керівником управління МВС в Севастополі став полковник міліції Олександр Гончаров, виходець з Макіївки (Донецька область). Представив нового керівника особовому складу генерал-полковник міліції, глава МВС Анатолій Могильов.

Наказ міністра про призначення Гончарова головою УМВС у м. Севастополь підписаний 19 жовтня 2011 року.

До цього призначення Гончаров обіймав посаду начальника слідчого управління ГУМВС України в АР Крим. Олег Козюра, що раніше очолював УМВС України в м. Севастополі пішов у відставку.

Представляючи нового начальника Севастопольської міліції, Могильов підкреслив, що рівень довіри населення до міліції є основним критерієм оцінки діяльності органів ВС.

"Робота міліції повинна будуватися не на відсотковому показнику, а на вмінні співробітників надавати допомогу населенню максимально швидко. Співробітники міліції повинні стояти на захисті законних прав та свобод громадян, це на сьогоднішній день є основним у роботі міліції", - сказав міністр.

Олександр Гончаров, 1958 року народження. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1983 році. Працював слідчим, начальником відділу дізнання, заступником начальника Макіївського міськуправління - начальником слідчого відділу УМВС України в Донецькій області. З січня 2009 року заступник начальника слідчого управління ГУМВС України в Донецькій області.

З квітня 2010 року заступник начальника ГУ МВС України в АРК - начальник слідчого управління.

Читайте також:

Міліція лишатиме "неадекватів" на вулиці, щоб вони не помирали у відділку

Дружині кілера-втікача міліціонери купують їжу

Затримано підозрюваного у продажу арсеналу Інституту внутрішніх справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: