Перейти до змісту
Шахраї вкрали приміщення поліції у Києві

Шахраї вкрали приміщення поліції у Києві

Площа приміщення - майже 90 кв.м.

У Дарницькому районі Києва шахраї на підставі підроблених документів привласнили нежитлове приміщення, яке належить Нацполіції. Його вартість становить понад три мільйони гривень.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

"Київська місцева прокуратура №10 у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді міста Києва нежитлові приміщення у Дарницькому районі Києва площею майже 90 кв.м та вартістю понад 3 млн грн, які шахраї привласнили на підставі підроблених документів", - йдеться у повідомленні.

Зловмисники, підробивши свідоцтво про право власності, незаконно заволоділи комунальним майном, що перебуває у користуванні Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві для розміщення кімнати дільничних інспекторів.

"З метою відновлення порушених прав територіальної громади місцевою прокуратурою заявлено позовну заяву про визнання недійсними правочинів та скасування державної реєстрації прав власності на це майно", - додали у прокуратурі.

Наразі на приміщення, що стали об’єктом злочинних посягань, накладено арешт. Встановлюються особи, які причетні до вчинення злочину.

Нагадаємо, 7 серпня функціонування низки шахрайських call-центрів викрила та блокувала у Києві Служба безпеки України. Щомісяця зловмисники викрадали з рахунків клієнтів вітчизняних та іноземних банківських установ до 100 тисяч доларів США. 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин