Перейти до змісту
В Україні нікому проводити епідрозслідування - інфекціоністка

Українські університети не випускають нових спеціалістів.

Лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська заявила, що попри хронічні епідемії в Україні немає санітарно-епідеміологічної служби та процедури проведення епідрозслідуваннь. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Епідеміологія - це досить складна наука. Ввести карантин - багато розуму не треба. І без інших заходів ефект від нього один - розтягнути у часі зростання захворюваності. Епідеміологічні розслідування - ось це непростий, але - найефективніший метод подолання епідемій. На сьогодні у нас їх проводити нікому, практично знищений золотий кадровий потенціал, немає затвердженої процедури проведення епідрозслідування на рівні держави (потрібні зміни у законодавстві), немає служби і, нарешті, ми перестали випускати епідеміологів у ВНЗ. Щоб вже напевно. І це у країні хронічних епідемій. Тому ми вип'ємо всю свою чашу до дна", - заявила лікарка.

Також, Голубовська уточнила, що в останні кілька днів кількість хворих на коронавірусну хворобу значно зросла.

"В останні кілька днів у мене таке відчуття, що захворіли всі. Реально - злягають цілі родини, з дітьми нікому вдома залишитися, доводиться і їх шпиталізовувати разом із батьками, бабусями і дідусями", - додала експертка.

Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що епідемія COVID-19 в Україні станом на 1 серпня розвивається за "жовтим" сценарієм. Це означає, що кількість випадків зараження може зрости у шість разів - до 400 тисяч інфікованих. 

Відео Коронавірус в Україні: за добу - 1199 інфікованих  

Уперше за 4 дні - без антирекорду. Інфікованих коноравірусом українців за минулу добу - на третину менше, ніж за позаминулу. Заразилися 1199 осіб. І загальна кількість інфікованих переступила таким чином за 80 тисяч. 18 людей померли, 317 - одужали. Лідерами з поширення вірусу є Львівська та Івано-Франківська області.  

Коронавірус в Україні: за добу - 1199 інфікованих  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин