Сніговий колапс в Одесі: на вулицях кинуті сотні автомобілів

В Одесі тривають снігопади. Влада міста розпорядилася обмежити пересування мешканців на персональному транспорті і пішки.

Снігопад, Одеса
revisor.od.ua
Снігопад в Одесі
Через сильний снігопад рух автотранспорту в Одесі практично повністю паралізований. Ввечері 16 грудня, щоб добратися додому, багато водіїв кинули свої автомобілі просто на вулицях. Також там стоять покинуті тролейбуси і маршрутні таксі.

Менш жваві вулиці, а також внутрішньо квартальні проїзди повністю занесені снігом: пройти можна насилу, а проїхати - зовсім неможливо. Головне управління МНС України в Одеській області кинуло на ліквідацію наслідків стихії всі наявні сили. У снігову пастку потрапили 5-8 тисяч машин.

Водночас рятувальники розблокували трасу Одеса-Іллічівськ, на якій напередодні застрягли тисячі машин у 6-кілометровому заторі. Автомобілі, в яких закінчилося пальне, були відбуксовані, і рух було поновлено. Через снігопади в області перекрито чимало доріг.

Поки що автошлях Київ-Одеса відкритий, але через те, що опади не припиняються, в автоінспекції кажуть, що рух, можливо, доведеться зупинити.

Мер Одеси Едуард Гурвіц підписав розпорядження "Про невідкладні заходи із забезпечення ліквідації наслідків снігопаду в місті". Зокрема, в Одесі припинено навчання у в дошкільних і позашкільних навчальних закладах, школах естетичного виховання і а також в музичних і спортивних школах.

Підприємствам, установам і організаціям всіх форм власності доручено надавати оплачувані відпустки особам, яким складно добратися на роботу, а також тим особам, перебування яких на робочому місці не є невідкладним; обмежити пересування територією міста на персональному транспорті і пішки; встановити режим роботи, який відповідає безпечним умовам праці.

Управлінню з надзвичайних ситуацій доручено організувати спеціалізовані колони для евакуації залишеного автомобільного транспорту, який заважає пересуванню спеціалізованої автотехніки і громадського транспорту.

Читайте також:

Від Львова до Луганська оголошено штормове попередження

Між Одесою та Іллічевськом у 6-кілометровому заторі замерзають люди

Через снігопади на Півдні України ДАІ перекрила рух на трасах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: