Зеленський утримує позицію лідера в соцопитуваннях, а Тимошенко втратила 3% - "Рейтинг"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трійка лідерів залишається незмінною.

Володимир Зеленський утримує першість у рейтингу кандидатів у президенти України серед тих, хто має намір голосувати і визначився. За нього готові віддати свой голос 25,1%. Про це йдеться в опитуванні проведеному соціологічною групою "Рейтинг".

На другому місці в лютого цього року розташувався Петро Порошенко із результатом в 16,6%. Із мінімальним відривом за ним іде колишня глава Кабміну, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко (16,2%).

Висуванець від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко може розраховувати на 11,3%, а лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, якого підтримав мер Львова Андрій Садовий, має в своєму арсеналі 7,7%. За ним йде голова Радикальної партії Олег Ляшко - 5,6%.

Слід зазначити, що рівень підтримки наростили Зеленський і Порошенко, а Тимошенко втратила порівняно з січнем цього року одразу три процентних пункти.  Володимира Зеленського активно готові підтримати у південних і східних регіонах. Петра Порошенка на території Західної України, а Юлію Тимошенко у Центрі України. 

Водночас 24,3% тих, хто має намір голосувати, переконані, що Порошенко вдруге очолить державу. 19,1 виборців ставлять на Тимошенко і 17,1% на Володимира Зеленського. Найбільший антирейтинг у чинного президента - 48,3%. Із суттєвим відривом йдуть Тимошенко (29,5%) і Бойко (16,2%).

Щодо другого туру, то у парі Порошенко - Тимошенко більшість голосів може отримати лідерка "Батьківщини". Пара Зеленський - Тимошенко: перемога буде за Володимиром Зеленським. У парі Порошенко - Зеленський останній із суттєвим відривом переможе.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%. Терміни проведення дослідження: 19-28 лютого 2019 р.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоВибори-2019: хто такі технічні кандидати і навіщо вони потрібні

Чому в Україні так багато кандидатів у президенти? 44 людини. Чи насправді кожен з них хоче бути президентом? Чому попри відсутність будь-яких шансів на перемогу, вони прагнуть побачити своє прізвище у виборчому бюлетені? Серед мотивів можуть бути і спроба заявити про себе на політичному Олімпі, і завчасна підготовка до парламентських виборів. 

Вибори-2019: хто такі технічні кандидати і навіщо вони потрібні

Залиште свій коментар

Вибір редакції