Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні розпочалася президентська виборча кампанія

В Україні розпочалася президентська виборча кампанія

Від 31 грудня кандидати можуть подавати документи до ЦВК.

Від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії.

Офіційне висунення кандидатів та подача документів для реєстрації буде проводитися до 3 лютого 2019 року включно. Після цього у п'ятиденний термін відбуватиметься сама реєстрація – 8 лютого 2019 року буде останнім днем для цього.

Кандидати зможуть проводити передвиборчу агітацію з наступного дня після реєстрації і до опівночі 29 березня 2019 року.

ЦВК затвердить виборчі бюлетені 8 березня 2019 року, тож кандидати у президенти зможуть відмовитися від балотування до 7 березня 2019 року. 

Нагадаємо, згідно із затвердженим планом ЦВК, перший тур виборів президента України відбудеться 31 березня 2019 року. У проекті Держбюджету-2019 на підготовку і проведення майбутніх виборів президента України закладено понад 2,3 мільярда гривень. 

Відео ЦВК оприлюднила календарний план президентських виборів

До старту виборчої кампанії президента України - дев’ять днів. ЦВК оприлюднила календарний план перегонів. Отже, починаючи з 31 грудня і до 3 лютого кандидати можуть подавати свої кандидатури. Голосування за президента відбудеться з восьмої ранку до восьмої вечора 31 березня. 

ЦВК оприлюднила календарний план президентських виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції