Співробітник УДО розбив камеру знімальній групі "1+1"

Дата публікації
Перегляди
6339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співробітник УДО розбив камеру знімальній групі "1+1"

Управління держохорони приховує. хто напав на знімальну групу "1+1"

Чоловік спочатку заблокував авто журналістів, а потім накинувся на них за те, що його знімають на камеру.

На знімальну групу програми "Гроші" стався напад. Машину департаменту журналістських розслідувань каналу "1+1" вдень заблокувало інше авто, повідомляє ТСН.

З'ясування стосунків закінчилося тим, що журналістам розбили камеру.

Попри те, що нападник виходив із машини з емблемою Управління державної охорони і заходив у стіни саме цього відомства, його офіційні представники переконують, що інцидент до службової діяльності відношення не має. Адже бійка сталася за межами відомства і під час обідньої перерви.

Журналіст програми "Гроші" Михайло Ткач розповів, що після зйомок у Кабміні знімальна група повернулася до припаркованої автівки, де її чекав сюрприз. "Під'їжджає людина, нас блокує, бачить, що водій в машині, блокує і йде", - розповів журналіст.

Чоловік, що вийшов із машини, під склом мав нашивку Державної служби охорони. Спроба знайти і прибрати блокувальника результату не дали. За годину власник автомобіля з'явився і відразу перейшов в атаку: "На якій підставі ви знімаєте мене?"

На зауваження журналіста, що він заблокував їхнє авто, коли водій пропонував йому помінятися місцями, чоловік лише відповів, що не знає їх і взагалі вперше бачить.

Журналіст попросив чоловіка залишити розбирання, прибрати машину і дати знімальній групі поїхати на роботу, однак розбишака був невблаганний: "Ви мені поясніть навіщо ви знімали мою машину".

Камера порушника дратує найбільше - зі словами "прибери свою камеру" він б'є по ній.

Міліціонер поряд лише спостерігає. У нього на те свої причини. "Співробітник ДАІ сказав дуже сумну річ. Сказав, що у співробітника ДАІ набагато менше повноважень, ніж у співробітника УДО", - пояснив журналіст.

Однак правоохоронець все ж попросив розлюченого чоловіка дати журналістам дорогу.

Розсекретити особистість блокувальника працівники держохорони так і не наважилися.  Обіцяного відео з камер спостереження ТСН до початку ефіру також не дочекалося.

Але за 10 хв до виходу сюжету в ефір прибув прес-секретар відомства і надав перші офіційні коментарі щодо ситуації.

"Подія до оперативної службової діяльності управління на пряму не стосується. Але керівництвом управління, зважаючи на те, що дуже з повагою ставляться до роботи ЗМІ, вже призначили перевірку", - повідомив Ігор Забілик.

Напад на знімальну групу програми "Гроші"

Напад на знімальну групу програми "Гроші"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація