Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США озвучили масштаби допомоги НАБУ

У Держдепі також наголосили на допомозі у поверненні вкрадених режимом Януковича грошей.

Сполучені Штати Америки допомогли НАБУ відкрити 333 кримінальні провадження, винести 207 повідомлень про підозру, а також 108 обвинувачень у корупційних справах в Україні.

Про це йдеться у повідомленні Державного департаменту США.

"Професіонали правоохоронних органів США увійшли до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), щоб сприяти нарощуванню спроможності до боротьби з корупцією та відшкодування активів та посилити загальні антикорупційні зусилля України. Підтримка США сприяла відкриттю 333 кримінальних справ, 207 повідомлень про підозри та завершенню 108 звинувачень у справах, пов'язаних з корупцією. Поточна програма буде продовжувати будувати ці досягнення", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що зовнішня допомога Штатів загалом принесла Україні 1,3 мільярда доларів, а також сприяла відшкодуванню тих збитків країні, що були нанесені попередньою владою, а саме повернення вкрадених 3,24 мільярда доларів.

Також в Держдепі додали, що фінансують громадянське суспільство та суспільні інститути у сфері енергетики, що допомагає збирати, обробляти та аналізувати інформацію енергетичного змісту. Це робиться через Інноваційний фонд фіскальної прозорості.

Така допомога надається Штатами від кінця 2013 року.

ВідеоЄвросоюз розкритикував Україну за конфлікт з НАБУ

Нагадаємо, офіційний Вашингтон висловив вкрай критичну реакцію на скандали, пов'язані з підривом антикорупційних зусиль в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції