Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі США відреагували на скандали навколо НАБУ

"Це підриває довіру громадськості та загрожує ризиком зменшення міжнародної підтримки України", - наголосили в Держдепі.

Офіційний Вашингтон висловив вкрай критичну реакцію на скандали, пов'язані з підривом антикорупційних зусиль в Україні.

Відповідну заяву оприлюднив у понеділок Державний департамент США, - пише Укрінформ.

"Недавні події, включаючи підрив слідства у сфері корупції на високому рівні, арешти чиновників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та вилучення чутливих файлів НАБУ, викликають занепокоєння щодо зобов'язань України боротися з корупцією", - наголошується в документі.

У Вашингтоні назвали ці дії спробою "підірвати незалежні антикорупційні інституції", яким США та інші країни надавали підтримку.

"Це підриває довіру громадськості та загрожує ризиком зменшення міжнародної підтримки України", - наголосили в Держдепі.

При цьому нагадуються слова держсекретаря США Рекса Тіллерсона: "Для України немає сенсу боротися за її тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу в корупції. Антикорупційні установи повинні підтримуватися, отримувати ресурси та бути захищеними".

Тому США, «відображаючи вибір народу України", закликали всі гілки влади України до співпраці, щоб викорінити корупцію із суспільного життя.

"Знищення корупції є ключем для досягнення стабільності, безпеки та процвітання всіх українців", - наголошується в документі.

ВідеоЧергове протистояння. Луценко вважає агентів НАБУ "нелегальним угрупованням"

Минулого тижня Служба безпеки України затримала агента НАБУ Сергія Титенкова під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Згодом обшуки провели у агента "Катерини", яка стала відома завдяки "бурштиновій справі", фігурантами якої є депутати Розенблат і Поляков. Жінка консультувала агента Титенкова, бо вже мала досвід роботи під прикриттям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції