Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конфлікт силовиків триває: ГПУ викликала на допит таємних агентів НАБУ

Реакція антикорупційного бюро не змусила на себе довго чекати.

До ГПУ запросили співробітників НАБУ Катерину Сікорську та Сергія Титенкова. Їх допитають про спільну спецоперацію ГПУ та СБУ, в якій вони фігурують, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Минулого тижня Служба безпеки України затримала агента НАБУ Сергія Титенкова під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Згодом обшуки провели у агента "Катерини", яка стала відома завдяки "бурштиновій справі", фігурантами якої є депутати Розенблат і Поляков. Жінка консультувала агента Титенкова, бо вже мала досвід роботи під прикриттям.

У ГПУ розповідають, що агентів розпитають про їхнє призначення на роботу, про допуск до державних таємниць та про законність використання детективами спеціальної прослуховувальної апаратури. В ГПУ також хочуть з'ясувати законність операції агентів НАБУ із провокування хабара представнику ДМС. У НАБУ вже заявили, що заяви генпрокурора про незаконність роботи підрозділу агентури не відповідають дійсності, а подекуди навіть "суперечать здоровому глузду".

ВідеоГПУ викликали антикорупціонерів Катерину Сікорську та Сергія Титенкова

Залиште свій коментар

Вибір редакції