Стали відомі дати проведення ЗНО у 2019 році

Дата публікації
Перегляди
4567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стали відомі дати проведення ЗНО у 2019 році

Фото: УНІАН

Абітурієнти складатимуть тестування від 20 травня до 12 липня.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2019 році відбудеться від 20 травня до 12 липня.

Про це у вівторок, 25 вересня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зазначається, що випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати ЗНО з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір учасника); ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з математики не буде обов'язковим. Тобто, так само, як і в попередні роки, його складатимуть лише ті випускники, яким цей предмет необхідний для вступу до вишу.

Працівник ООН розповіла, як ЗНО допомогло їй побудувати кар'єру

Працівник ООН розповіла, як ЗНО допомогло їй побудувати кар'єру

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація