#СуперТатоМоже. ЮНІСЕФ запустив зворушливий флешмоб до Дня батька

ТСН.ua зібрав перші фото та привітання користувачів Мережі.

Дитячий фонд ЮНІСЕФ до Дня батька, який цьогоріч відзначають 18 червня, запустив флешмоб, закликавши користувачів Мережі публікувати фото зі своїми татусями, позначивши їх хештегами #СуперТатоМоже, #татоможе, #superdads.

18 червня учасники флешмобу зможуть отримати приємні подарунки від ЮНІСЕФ.

Ідея цього свята виникла в США. Американка Сонора Смарт Додд запропонувала відзначати День батька ще 1909 року. Таким чином дівчина хотіла вшанувати свого батька, який виховував її та ще п'ятьох дітей після смерті своєї дружини. Після церковної проповіді до Дня матері, вона сказала пастору, що татусі повинні мати таке ж свято.

Сонора пропонувала датою свята обрати 5 червня, день народження її батька. Часу було обмаль, тому його перенесли на середину червня. Деякі місцеві священнослужителі підхопили ідею, і 19 червня 1910 року вперше провели проповіді для вшанування батьків у всьому місті. 

Згодом третьої неділі червня День батька почали відзначати у всіх штатах США.

Наразі різні країни офіційно відзначають День батька у різні дні, більшість (понад 80 країн світу) – третьої неділі червня. В Україні це свято ще не затверджено на офіційному рівні, тому є розбіжності у даті його проведення. Здебільшого українці відзначають його у третю неділю вересня.

Цьогоріч українські юзери Мережі залюбки відгукнулися на пропозицію ЮНІСЕФ і почали викладати світлини зі своїми татусями в Інтернет. ТСН.ua зібрав перші зворушливі привітання користувачів Мережі.

"Я і мій герой", - так Х'ю Джекман підписав спільне фото з батьком у своєму Twitter.

На сторінці ЮНІСЕФ також опублікували кумедне відео до свята.

"Це справжнє щастя — бачити, як у тебе на очах росте людина, і від тебе залежить її майбутнє", – йдеться в описі до відео.

Нагадаємо, у травні сотні українців узяли участь у флешмобі, який ТСН.ua організував до Дня матері. Це свято в Україні офіційно відзначають у другу неділю травня від 1999 року після оприлюднення відповідного документу президентом. До нас воно прийшло також із США.

Залиште свій коментар