Тимошенко охороняють 4 кордони міліції

Тимошенко охороняють 4 кордони міліції

Не всі журналісти змогли потрапити до будівлі суду / Фото: Сегодня

11 жовтня суд оголошує вирок Юлії Тимошенко. Щоб потрапити до зали суду, журналістам довелося пройти 4 кордони міліції.

11 жовтня в Печерському суді проходить зачитування обвинувального вироку Юлії Тимошенко.

Як повідомила кореспондент ТСН.ua з зали суду, найбільше пощастило журналістам, які прийшли під будівлю Печерського суду ще вночі. Їх пропустили до зали суду. Але бажаючих було так багато, що голова прес-служби київського главка міліції Володимир Поліщук перегородив вхід і почав вибірково пускати представників ЗМІ.

До зали суду вдалося потрапити багатьом представникам закордонних ЗМІ, зокрема російських.

За словами кореспондента ТСН.ua, в будівлі суду і перед нею вжито безпрецедентних заходів безпеки.

"На бажаючих потрапити до зали суду чекають чотири кордони міліції. При чому останній кордон вже на сходах на другий поверх, де розташована зала засідань суду. Журналістів обшукують дуже ретельно. Здається, перед прес-конференціями президента і то менше обшукують", - повідомила кореспондент ТСН.ua.

За її словами в залі суду присутні 80-100 людей. З них не менше 20 – представники "Беркута".

Всі лавки прибрано. Лише кілька залишили на передньому плані для відеокамер. У залі дуже тісно. Близько 60 представників ЗМІ намагаються ставити питання Тимошенко у перервах оголошення вироку. Вона відповідає виключно українською, хоча зарубіжні журналісти просять сказати кілька слів російською чи англійською.

Кондиціонер у залі суду працює таким чином, що все повітря іде туди, де сидить Юлія Тимошенко з родиною і адвокатами. В той же час журналісти потерпають від спеки, адже зала переповнена.

Голова прес-служби київського главка міліції Володимир Поліщук наголосив, що до зали суду змогли потрапити 95 представників різних ЗМІ. Про це він заявив в коментарі "5 каналу".

Нагадаємо, 11 жовтня розпочалося оголошення вироку Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією.

Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО від початку серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень.

Прокуратура вимагає для екс-прем'єра покарання – сім років позбавлення волі. Натомість опоненти чинної влади називають цей суд політичною розправою над лідером опозиції.

Читайте також:

Опозиція оприлюднила варіанти подій після вироку Тимошенко

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Тимошенко охороняють 4 кордони міліції

Тимошенко охороняють 4 кордони міліції

Повʼязані теми:

Наступна публікація