Тимошенко поки катують без паяльних ламп і голок - БЮТ

Дата публікації
Перегляди
1695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко поки катують без паяльних ламп і голок - БЮТ

Власенко також спростував заяву слідчих, що Тимошенко відмовилася давати пояснення

До екс-прем'єра вже тиждень не пускають захисників.

Захист Юлії Тимошенко стверджує, що Головне слідче управління податкової міліції збрехало, що більше не буде проводити слідчі дії стосовно екс-прем'єра.

Про це заявив керівник групи захисту Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко під час брифінгу біля Лук'янівського СІЗО.

"У мене в руках офіційний лист головного слідчого управління, яким мене сьогодні викликають на 14:00 для проведення слідчих дій", - повідомив адвокат.

"Тобто ситуація вкрай парадоксальна – для зустрічі з захисниками Тимошенко хвора і не може ходити, а для зустрічі зі слідчим – завжди будь ласка, приходьте", - додав захисник.

При цьому Власенко назвав брехнею заяву про те, що "слідчі податкової не вчиняли ніяких тортур над Тимошенко".

"Ми можемо підтвердити, що паяльних ламп він не застосовував, голки під нігті ніхто не заганяв. Але допитувати людину, яка не мала жодної можливості встати – все це назвати інакше, ніж тортурами, я не можу", - сказав Сергій Власенко.

При цьому захисник також спростував заяву слідчих, що Тимошенко відмовилася давати пояснення.

"Хай прочитають протокол слідства, в якому Юлія Володимирівна чітко зазначила, що вона не визнає ці звинувачення, однак, вона буде і хоче давати ці пояснення після того, як їй дозволить це робити стан її здоров'я, а не тоді, коли прибігають слідчі і вимагають її допиту", - повідомив він.

"Я вважаю, що вся ця брехня робиться з єдиною метою – маніпулювати навколо справи Тимошенко", - резюмував Сергій Власенко.

14 листопада депутат з фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Соболєв заявив, що Тимошенко вже тиждень забороняють спілкуватися з адвокатами.

Сьогодні донька колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія Карр заявила, що її та захисника Сергія Власенка також не пустили у Лук’янівське СІЗО до Тимошенко.

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, адвокат Тимошенко Сергій Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

11 листопада член комісії МОЗ, доктор медичних наук Олександр Бур’янов заявив, що комісія працює над встановленням остаточного діагнозу Тимошенко, після чого буде визначена тактика її лікування.

Читайте також:

Доньку Тимошенко не пустили до мами

Податкова розповіла, як Тимошенко отримувала мільйони з офшорів

Тимошенко гірше від допитів вже не стане - МОЗ

В БЮТ заявили, що Тимошенко не встає з ліжка вже 10 днів

Тимошенко поки катують без паяльних ламп і голок - БЮТ

Тимошенко поки катують без паяльних ламп і голок - БЮТ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація