Харківські чорнобильці змусили Добкіна піти проти уряду

Дата публікації
Перегляди
1975
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Харківські чорнобильці змусили Добкіна піти проти уряду

Чорнобильці розійшлися, бо у Добкіна пообіцяли підтримку / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Представник Харківської держадміністрації повідомив, що вони підтримують рішення судів, однак гроші на виплати має дати Київ.

Представники чорнобильських організацій після зустрічі із заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Шурмою залишили будинок 1 корпусу "Держпрому", у якому розташовано головне управління Пенсійного фонду в Харківській області.

Як заявив Шурма, він прибув, щоб повідомити про позицію обладміністрації відносно вимог чорнобильців виплатити їм гроші відповідно до рішень судів.

"Ми підтримуємо виконання рішень судів", - сказав Шурма.

Він також зазначив, що обладміністрація робила кроки з вирішення цієї проблеми, намагаючись домагатися виконання рішень судів і виділення грошей у центральних органах влади, однак не може безпосередньо забезпечити їх виплату.

"У бюджеті області цих грошей немає, сьогодні ці проблеми мають вирішуватися в Києві", - зазначив Шурма.

Заступник голови також повідомив учасникам акції, що начальник головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Віктор Ачкасов, який перебуває зараз у Києві, пообіцяв Добкіну не домагатися в судах перегляду винесених з цього питання судових рішень.

Після Шурми перед учасниками мітингу виступила низка лідерів і членів чорнобильських організацій, які заявили про намір надалі домагатися виплати коштів. Але разом з тим наголосили, що мають намір використовувати виключно законні методи і утримуватися від екстремістських виступів.

Разом з цим вони підкреслювали, що конкретні рішення про тактику подальших дій будуть прийняті після проведення з'їзду представників чорнобильських організацій України, який пройде в Лубнах Полтавської області 17 листопада.

Раніше представники чорнобильців зустрічалися з головою облдержадміністрації Михайлом Добкіним.

Нагадаємо, понад 500 чорнобильців у Харкові вимагали належних їм відповідно до рішень судів виплат. Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє, що в проекті державного бюджету на 2012 рік не передбачено кошти на виплати пільговикам на виконання судових рішень. Прем'єр-міністр Микола Азаров закликав чорнобильців не влаштовувати більше акцій протесту і довіряти владі, а також звинуватив їх у наближенні України до катастрофи.

14 листопада в Донецьку близько тисячі чорнобильців, афганців і дітей війни прийшли в обласне управління Пенсійного фонду і зажадали негайного прибуття до них прем'єр-міністра Миколи Азарова. 15 листопада вони оголосили голодування.

Читайте також:

У Донецьку чорнобильці на чолі з Ляшком захопили Пенсійний фонд

Чорнобильці вимагали у міністрів підвищення пенсій

У Пенсійного фонду скінчилися гроші на виплати пільговикам

Чорнобильці захопили ще одне управління ПФУ, тепер у Харкові

Чорнобильці захопили ще одне управління ПФУ, тепер у Харкові

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1975
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація