Азаров звинуватив чорнобильців у наближенні України до катастрофи

Азаров звинуватив чорнобильців у наближенні України до катастрофи

Азаров попросив чорнобильців більше не протестувати / Фото: Прес-служба Кабінету міністрів

На думку прем'єра, чорнобильці штовхають Україну до прірви, вимагаючи пенсії по 8 тисяч гривень.

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликав чорнобильців не влаштовувати більше акцій протесту і довіряти владі, пише "Комсомольская правда" в Украине".

Про це він заявив у Криму під час проведення позачергової сесії парламенту автономії, на якій затвердили кандидатуру екс-міністра МВС України Анатолія Могильова на посаду голови Радміну.

Азаров розповів, що за останні роки Україна погрузла в боргах, але тепер "потихеньку" почала їх віддавати.

"А коли під стіни Верховної Ради виходять на акції протесту, приміром, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС і вимагають, щоб їм по суду виплатили по 8 тисяч гривень, в той час, як у нас по країні розмір середньої пенсії складає 1 200 гривень, то тим самим ці люди свідомо підштовхують Україну до катастрофи. Такій, на порозі якої зараз опинилися Греція, Італія", - впевнений Азаров.

За його словами, уряд не відвертається від проблем чорнобильців, навпаки, в 2012-му році планується збільшити їм виплати на 25%.

"Так, в країні є проблеми. Але ми їх долаємо. Розраховуємо також, що до 2012-ому року рівень ВВП в Україні зросте на 5% і тоді нам вдасться вийти на рівень 2007-го року. Ви тільки подумайте, країна відстала у своєму розвитку на 5 років! А ми замість того, щоб продовжувати рухатися у вирішенні проблем, виходимо на мітинги і вимагаємо всього і негайно", - обурився прем'єр.

Читайте також:

У Азарова нарікають, що через чорнобильців без пенсії залишаться інші

Пенсійний фонд надав список чорнобильців, яким виплатив 30-тисячні пенсії

Сотні чорнобильців прийшли "допомогти" Азарову підняти їм пенсії

Повʼязані теми:

Наступна публікація