Чорнобильці захопили ще одне управління ПФУ, тепер у Харкові

Чорнобильці вимагають заборонити ПФ переглядати рішення судів про призначення їм пенсій, а також вносити корективи у визначені законом розміри пенсій.

У Харкові близько 300 представників чорнобильських організацій зайняли приміщення регіонального управління Пенсійного фонду. Вони вимагають виплатити їм пенсії у розмірах, передбачених законодавством та відповідно до рішень судів.

Люди зібралися біля приміщення Держпрому, у якому розташовано Головне управління ПФУ в Харківській області, та в актовій залі управління.

Чорнобильці вимагають заборонити Пенсійному фонду переглядати рішення судів про призначення їм пенсій, а також вносити корективи у визначені законом розміри пенсій.

Учасники акції протесту заявили, що перебуватимуть у приміщенні відомства, доки влада не виконає їхніх вимог.

Наразі голови чорнобильських організацій області пішли на переговори з керівництвом Харківської обласної держадміністрації.

З початку 2011 року судами України ухвалено рішення про стягнення з органів Пенсійного фонду коштів на користь 2,5 млн. пенсіонерів, зокрема, чорнобильців і дітей війни.

Усього за 10 місяців з рахунків ПФУ стягнуто за рішеннями судів 5,9 млрд. грн.

Нагадаємо,14 листопада в Донецьку близько тисячі чорнобильців, афганців і дітей війни прийшли в обласне управління Пенсійного фонду і зажадали негайного прибуття до них прем`єр-міністра Миколи Азарова.

15 листопада 41 активіст акції оголосив голодування.

Читайте також:

У Донецьку чорнобильці на чолі з Ляшком захопили Пенсійний фонд

Чорнобильці вимагали у міністрів підвищення пенсій

Пікетувальникам загрожує 7 років за поламаний паркан перед Радою

ВідеоЧорнобильці захопили ще одне управління ПФУ, тепер у Харкові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: