Тимошенко розповіла Клінтон про загрозу незалежності України

Юлія Тимошенко заявила Гілларі Клінтон про ознаки встановлення в Україні авторитарного режиму та запровадження цензури в засобах масової інформації.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко у п'ятницю, 2 липня, на зустрічі з Державним секретарем США Гілларі Клінтон заявила про ознаки встановлення в Україні авторитарного режиму та запровадження цензури в засобах масової інформації, повідомила прес-служба лідера об'єднаної опозиції.

"Ситуація є дуже складною, але ми не відступимо від того, щоб Україна стала демократичною, європейською державою назавжди", - сказала Юлія Тимошенко.

Крім того, екс-прем'єр-міністр навела факти про інші загрози для незалежності України, зокрема, про втрату економічної та енергетичної незалежності країни, репресії проти політичних опонентів та встановлення контролю над судовою гілкою влади.

Хіларі Клінтон у свою чергу заявила, що США поділяють стурбованість Юлії Тимошенко та наголосила, що Сполучені Штати готові допомогти опозиції у захисті демократичних стандартів. "Роль опозиції є надзвичайно важливою, і я бажаю вам успіху у цьому. Ми будемо підтримувати українську демократію і незалежність та хочемо допомогти вам заохотити уряд, щоб він приймав рішення в інтересах українського народу", - зазначила вона.

Держсекретар США подякувала Юлії Тимошенко та українському народу за вклад для забезпечення незалежності України. "Я висловлюю подяку Юлії Тимошенко і народу України за вклад для забезпечення української незалежності і розвиток демократичних інституцій у вашій країні", - сказала Гілларі Клінтон.

Читайте також:

Клінтон заявила, що її надихає захист Януковичем свободи слова

Клінтон пообіцяла допомогти Тимошенко "заохочувати" уряд

Янукович назвав Україну позаблоковою державою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: