Тимошенко відчула провину за Майдан і клептоманів при владі

Дата публікації
Перегляди
1581
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко відчула провину за Майдан і клептоманів при владі

Тимошенко побажала згадати відчуття гордості за свою країну / Фото: byut.com.ua

Екс-прем'єр вірить, що українці не довго терпітимуть таку владу.

Юлія Тимошенко заликає українців відчути відповідальність за країну та захистити її від нинішньої влади.

Про це йдеться в її привітанні з нагоди Дня свободи.

"7 років тому Україна стала частиною Європи. Без урочистих підписань і одностайних ратифікацій, ми в одну мить перетворилися з пострадянської республіки на державу Україна: європейську державу", - йдеться в вітанні.

"І цілий світ заздрив тим простим українцям, які вийшли на Майдан, щоб разом мерзнути і грітися, співати і скандувати, радіти і сподіватися – разом любити свою країну. Бо така нація – це однозначний привід для гордості", - зазначила Тимошенко.

За її словами, тоді люди вибороли своє право бути в Європі. А потім влада цей вибір розчинила "у власних амбіціях і сварках".

"І тепер в День свободи у мене змішані почуття: гордості за свою країну і провини за нездійснені мрії. Наслідком нашої недалекоглядності стала та купка клептоманів, яка зараз прийшла до влади. Вони думають, що прийшли надовго, назавжди... Але так не може бути!", - вважає Тимошенко.

На її думку, українці не будуть терпіти постійно утиски влади.

"Севастополь здали – ковтнули. Податками обклали – ковтнули. Пенсію скоротили – ковтнули. Парканів набудували та "йолки" на Майдані ставлять за півтора місяці до Нового року...Ні, це не про українців!", - наголосила вона.

"Я – знаю, що свобода – вона всередині. Вона не зникає, навіть коли ти у в'язниці", - підкреслила Тимошенко.

"Я просто хочу побажати кожному в цей день згадати те відчуття гордості за свою країну, завдяки якому ми кожен день вдягали помаранчеве, ішли на Майдан і несли теплі речі та гарячу каву в термосах", - нагадала вона.

"Давайте згадаємо те відчуття і спробуємо його відтворити. Спробуємо знову відчути себе відповідальними за власну країну та захистити її", - закликала Тимошенко.

Як відомо, у п'ятницю, 18 листопада, Окружний адмінсуд Києва заборонив масові акції в центрі Києва 21-22 листопада. Як стало відомо, про це суд просила КМДА на прохання київської міліції й Управління державної охорони (УДО).

Читайте також:

День свободи: шлях від пафосних гулянь до повного забуття

Майдан Незалежності окупував "Беркут"

На Майдані міліція побила журналіста та відібрала посвідчення

Українці святкуватимуть "Помаранчеву" річницю попри заборону

Наступна публікація