Тимошенко звинуватили у відмиванні мільйонів через офшори

Тимошенко звинуватили у відмиванні мільйонів через офшори

Юлія Тимошенко в суді. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Податкова звинувачує екс-прем'єра в ухилянні від сплати 47 млн гривень податків.

Головне слідче управління ДПС пред'явило обвинувачення Юлії Тимошенко в організації приховування валютної виручки і несплаті податків.

Зокрема, у приховуванні понад 165 млн. доларів, розкраданні бюджетних коштів та ухиленні від сплати податків на загальну суму більш як 47 млн. грн. шляхом запровадження фінансової схеми щодо розрахунків за товарно-матеріальні цінності корпорацією ЄЕСУ та приховування доходів з використанням офшорних компаній.

10 листопада захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що екс-прем'єру пред'явили обвинувачення у кримінальних справах, які розслідуються ДПС.

"Мова йде про ті справи, які були незаконно відновлені генеральним прокурором Пшонкою всупереч ухвалі Верховного Суду від 11 листопада 2005 року. Вони стосуються подій 1996-1997 років і стосуються діяльності компанії ЄЕСУ", - сказав він.

За словами Власенка, всі ці справи були передані на розслідування Головного слідчого управління податкової міліції ДПС.

"Генеральна прокуратура України, розуміючи безпідставність цих звинувачень і неможливість в законній спосіб їх довести та обпікшись на газовій справі, вирішили просто це скинути на податкову міліцію", - сказав він.

Як відомо, наприкінці жовтня заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко розслідуються три кримінальні справи. Він зазначив, що СБУ розслідує одну зі справ за боргами ЄЕСУ перед Міноборони Росії.

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

Читайте також:

Лежачій Тимошенко пред'явили нові обвинувачення

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Напівживу Тимошенко допитають у СІЗО - адвокат

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Біль у хребті не дав Тимошенко зустрітись з Власенком

У СІЗО заявили, що Тимошенко сама собі пошкодила спину

Повʼязані теми:

Наступна публікація