ТСН презентувала цикл сюжетів проекту "Переможці"

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька розповіла історію Оксани Мастерс – неймовірної американської параолімпійської спортсменки.

Сьогодні у випуску ТСН о 16:45 відбулась прем'єра першої відео-історії з циклу "Переможці", що присвячений однойменному соціальному мультимедіа-проекту.

Цього разу автор сюжету та куратор виставки ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька розповіла історію Оксани Мастерс – неймовірної американської параолімпійської спортсменки, родом з України, яка, незважаючи на ампутацію ніг у дитинстві, здобула успішну кар'єру та стала прикладом для наслідування для багатьох людей з обмеженими можливостями.

"Це моє життя і я хочу просто жити. Лише відчиніть мені двері і дозвольте робити те, що я хочу робити - втілювати свої мрії", - розказала Оксана Мастерс.

Проект "Переможці", - спільна справа Телевізійної служби новин та журналу VIVA!, за підтримки благодійного фонду "Save Lives Together" та благодійної організації "Підмога.інфо". Герої проекту – бійці АТО та волонтери, що втратили кінцівки під час подій на Сході України.

Його основою стала серія фотознімків відомого українського фотографа Олександра Мордерера, який демонструє, що люди з протезами – повноцінні члени суспільства, що як інші залишаються щасливими, красивими та повними сил для нового життя.

Презентація мультимедійного проекту та фотовиставки "Переможці" відбудеться 3 лютого 2016 року о 18:30 Національному Музеї Тараса Шевченка.

ТСН розпочинає цикл сюжетів з історіями людей, котрі дивують і надихають

Канал 1+1 та журнал Viva готують великий мультимедійний проект про людей, котрі втратили кінцівки на фронті. І просто зараз розпочинаємо цикл сюжетів ТСН з історіями людей, котрі дивують і надихають. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: