У Бердичеві впіймали педофіла, який тримав у страху все місто

У Бердичеві впіймали педофіла, який тримав у страху все місто

У Бердичеві спіймали зека, який знущався над дівчатами

У "вислужному списку" злочинця вже було зґвалтування. Сам він каже, що був п’яний і нічого не пам’ятає.

У Бердичеві Житомирської області впіймали збоченця, який глумився над малолітніми дівчатами.

Він кілька днів тримав у страсі все місто. Про нього стало відомо від 14-річної дівчини, якій вдалося вирватися.

Іншій дитині - п'ятикласниці - пощастило менше, її знайшли вже після того як педофіл над нею поглумився. Близько другої дня п'ятикласниця поверталася зі школи додому.

Дівчинка вирішила скоротити шлях і пішла малолюдною дорогою вздовж залізничної колії. Раптом із-за кущів на неї накинувся чоловік із ножем і потягнув у хащі.

Він кілька разів вдарив її ножем і згвалтував. Спіймали педофіла завдяки випадковому перехожому, який почув дитячі крики і помітив метушню у кущах.

Коли підійшов ближче, побачив, як чоловік силоміць тримає закривавлену дитину і одразу викликав міліцію. Дівчинка потрапила до реанімації.

"Ножові поранення грудної клітини, і множинні ссадини шиї обличчя, кінцівок. Психолог потрібний цій дитині, і психолог буде займатьися і я думаю тривалий час", - каже завідувач дитячої реанімації Бердичівської міської лікарні Тетяна Варчук.

Затриманим виявився 32-річний киянин, який відбував покарання в Бердичівському виправному центрі. У день скоєння злочину він виконував господарчі роботи за межами закладу і самовільно пішов із виробництва.

Підозрюваний зараз відбуває покарання за зґвалтування і розбійний напад. Свій учинок пояснив так, що був дуже п'яним, і що йому ніби памороки забило.

"Не було думок, не було нічого, я не знаю як воно відбулося, я дуже пяний був. Був би тверезіший, не було б цього", - сказав він.

 

Попри затримання підозрюваного, страху в жителів Бердичева за своїх дітей не поменшало. А затриманому в разі доведення провини в нових злочинах, загрожує до 15-ти років за ґратами. Це плюс до тих чотирьох, що він іще не відсидів.

Читайте також:

Чоловік згвалтував дочку і падчерку, заразивши їх венеричною хворобою

На Луганщині педофіл згвалтував і вбив 8-річну сусідку, а потім сховав у своїй шафі

Дружина педофіла 5 років "здавала" йому у ліжко своїх дочок

У Бердичеві впіймали педофіла

У Бердичеві впіймали педофіла

Повʼязані теми:

Наступна публікація