У центрі Дніпропетровська для чиновників зробили VIP-смуги

Дата публікації
Перегляди
3274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У центрі Дніпропетровська для чиновників зробили VIP-смуги

У Дніпропетровську з'явилися VIP-смуги для чиновників і депутатів / Фото: zovzakona.org

Смуги з'явились на початку квітня. Над ними висить знак "кирпич", а  на самій смузі на асфальті також є напис "смугу не займати".

У Дніпропетровську на деяких дорогах виділили окремі VIP-смуги для  чиновників, депутатів та міліції. При цьому міліція відмовилась від таких смуг, але чиновники розставатися в такими полосами відмовляються.

Таких смуг для обраних у місті кілька: зокрема, подібні є біля Бабушкінського виконкому та біля будівлі обласного карного розшуку на вул. Леніна. Як повідомляють місцеві ЗМІ, смуги з'явились на початку квітня. Над ними висить знак "кирпич", а  на самій смузі на асфальті також є напис "смугу не займати".

Смуги організували в самому центрі міста на вузькій вулиці з одностороннім рухом. При цьому, як правило, ще одна смуга дороги зайнята припаркованими авто, і рух здійснюється лише по одній смузі. Через це в години пік на вулиці утворюються величезні затори.

Нерідко можна спостерігати, як чиновники їздять по своїй окремій смузі проти руху.

Дніпропетровські водії обурені цим і навіть проводили пікети.

В ДАІ заявили, що  смуга біля райвиконкому відведена незаконно, і розмітку нанесено самовільно. Вони пообіцяли розібратись з зухвалими чиновниками і навіть оштрафувати. Сума штрафу при цьому складе від 400 до 1000 грн.

У Дніпропетровську з'явилися VIP-смуги для чиновників

У Дніпропетровську з'явилися VIP-смуги для чиновників

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація