У дитсадку Житомира - спалах гепатиту

Захворіли одразу четверо малюків старшої групи.

У Житомирі зафіксували спалах гепатиту А - в одному із садочків захворіло одразу четверо дітей. Усі вони з однієї старшої групи віком від 6 років, повідомляє ТСН.

Малюкам стало погано після відвідування садочку, кажуть мами. У них була підвищена температура, нудота та розлад шлунку. Нині усі вони перебувають у лікарні. Їх стан медики оцінюють як середньої важкості.

У дошкільному закладі санепідемстанція провела протиепідемічні заходи. Найпевніше, діти заразилися від одногрупника, який захворів на гепатит місяць тому.

"Вони поступили в стані середньої важкості. Діти неважкі, але це неприємно, бо їх нудить", - каже завідувач відділенням інфекції Житомирської міської лікарні Валентина Гудименко.

У Житомирі зафіксований спалах гепатиту А

В одному із садочків захворіло одразу четверо дітей. Усі вони  - з однієї старшої групи віком від 6 років. Малюкам стало погано після відвідування садочку, кажуть мами. У них була підвищена температура, нудота та розлад шлунку. Нині усі вони перебувають у лікарні. Їхній стан медики оцінюють як середньої важкості. У дошкільному закладі санепідемстанція провела протиепідемічні заходи. Найпевніше, діти заразилися від одногрупника, який захворів на гепатит місяць тому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: