У Кабміні запевнили, що "Євробачення-2017" відбудеться тільки в Україні

В уряді наголосили, що конкурс пройде на найвищому рівні

Пісенний конкурс "Євробачення 2017" все ж будуть проводити в Україні. Про це у Twitter написав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Чиновник запевнив, що варіанти проведення "Євробачення 2017" в інших країнах не розглядаються. Окрім того, Розенко запевнив, що конкурс в Україні буде проведено на найвищому рівні.

"Україна буде проводити "Євробачення" 2017 на своїй території. І зробить це на найвищому рівні. Варіанти інших країн навіть не обговорюються", - написав Розенко.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк допускає, що Україна може передати право на проведення "Євробачення" іншій країні через надто високу вартість проведення цього конкурсу.

"Через специфіку своєї роботи я повинен думати про бюджет. Я закликаю тверезо оцінити можливості і вигоди Євробачення і нагадую, що проект повинен бути фінансово обґрунтованим. 1 мільярд гривень (у який вартість оцінили експерти – ред.) – це величезна сума. Зрештою, світ знає п'ять прикладів передавання права на проведення конкурсу. Наприклад, Франція у 1960 році передала його Британії", – написав він. Данилюк додав, що, якщо Україна все ж вирішить проводити конкурс, слід сформулювати, "чому ми це робимо, і яка користь від цього для держави".

У той же час він розповів, що підготовку до конкурсу обговорили у середу на засіданні уряду, в результаті чого було вирішено протягом місяця провести відкритий національний конкурс для вибору міста, яке прийме "Євробачення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: