Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні запевнили, що "Євробачення-2017" відбудеться тільки в Україні

В уряді наголосили, що конкурс пройде на найвищому рівні

Пісенний конкурс "Євробачення 2017" все ж будуть проводити в Україні. Про це у Twitter написав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Чиновник запевнив, що варіанти проведення "Євробачення 2017" в інших країнах не розглядаються. Окрім того, Розенко запевнив, що конкурс в Україні буде проведено на найвищому рівні.

"Україна буде проводити "Євробачення" 2017 на своїй території. І зробить це на найвищому рівні. Варіанти інших країн навіть не обговорюються", - написав Розенко.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк допускає, що Україна може передати право на проведення "Євробачення" іншій країні через надто високу вартість проведення цього конкурсу.

"Через специфіку своєї роботи я повинен думати про бюджет. Я закликаю тверезо оцінити можливості і вигоди Євробачення і нагадую, що проект повинен бути фінансово обґрунтованим. 1 мільярд гривень (у який вартість оцінили експерти – ред.) – це величезна сума. Зрештою, світ знає п'ять прикладів передавання права на проведення конкурсу. Наприклад, Франція у 1960 році передала його Британії", – написав він. Данилюк додав, що, якщо Україна все ж вирішить проводити конкурс, слід сформулювати, "чому ми це робимо, і яка користь від цього для держави".

У той же час він розповів, що підготовку до конкурсу обговорили у середу на засіданні уряду, в результаті чого було вирішено протягом місяця провести відкритий національний конкурс для вибору міста, яке прийме "Євробачення".

Залиште свій коментар

Вибір редакції