У Києві відкрили три нові станції метро

У Києві відткрили три станції так званої синьоїї лінії Київського метрополітену –"Деміївську", "Голосіївську" та "Васильківську".

15 грудня 2010 року, у Києві відкрили три станції Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену –"Деміївську", "Голосіївську" та "Васильківську".

У відкритті довгоочікуваних станцій взяли участь прем'єр-міністр Микола Азаров, віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Віктор Тихонов, глава КМДА Олександр Попов.

Під час урочистостей, керівники уряду та міста подякували будівельним організаціям, які за останній рік виконали третину робіт на трьох станціях-довгобудах. Будівництво станцій на цій ділянці розпочали шість років тому. Після освячення кінцевої станції "Васильківської" урядовці, чиновники, а також журналісти проїхалися трьома станціями.

Станції оздоблені гранітом, мармуром та керамічними плитками. Загальна протяжність ділянки до Теремків складає 3, 79 км. На трьох зупинках передбачено чотири виходи на поверхню: на станції "Васильківська" два, і по одному на "Деміївській" та "Голосіївській".

Зазначені станції включені в програму підготовки приймаючого міста Київ до Євро-2012. Метро на Теремки на відрізку в 3,8 км почали будувати в 2004 році. Спочатку його планували завершити в 2008, потім – у 2009 році.

Разом із введенням в експлуатацію нових станцій "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська2 на Куренівсько-Червоноармійській лінії метро столичні метробудівці планують до листопада завершити підготовку й направити на експертизу проектну документацію на будівництво наступних станцій метро цієї лінії: "Виставковий комплекс", "Іподром", "Теремки".

Читайте також:

Янукович покатався в метро, відкрив три нові станції та естакаду

У Києві побудують дві нових гілки метро

У Києві чоловік зупинив рух метро, гуляючи по рейках

ВідеоУ Києві відкрили три нові станції метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: