У Львові через лептоспіроз помер чоловік

Дата публікації
Перегляди
3695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові через лептоспіроз помер чоловік

Фото: pixabay.com

Підвал будинку, в якому він мешкав, кишів гризунами.

У Львові від лептоспірозу помер 54-річний чоловік.

Про це повідомили у прес-службі Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

"Помер 54-річний львів’янин, в якого діагностували важку форму лептоспірозу. Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні 9 січня у важкому стані. Лабораторні дослідження, проведені фахівцями, підтвердили це захворювання. Лікарі боролися за його життя, але врятувати чоловіка не вдалося, і 11 січня він помер", - йдеться у повідомленні.

За даними медиків, 3 січня у чоловіка з’явились симптоми, як під час ГРВІ: підвищення температури тіла, слабкість, ломота в тілі. За тиждень чоловіку погіршало і він викликав швидку медичну допомогу.

Як з’ясувалося під час проведення епідрозслідування, у підвалі будинку, де мешкав чоловік, було багато щурів. Син хворого звертався до відповідних служб, щоби їх знешкодили.

"Хворий напередодні прибирав у підвалі, контактував із предметами, які, очевидно, були забруднені екскрементами гризунів. Найімовірніше, через пошкодження шкіри на руках лептоспіри (збудники хвороби) потрапили в кров", - додали у центрі.

Зазначимо, лептоспіроз - це гостре інфекційне захворювання людей і тварин, що характеризується ураженням печінки, нирок, м’язів і супроводжується хвилеподібною гарячкою. Джерелом інфекції для людей є хворі і перехворілі сільськогосподарські, домашні, дикі тварини, гризуни, які виділяють лептоспір із сечею і заражають довкілля. Основними носіями збудника лептоспірозу у природніх осередках є польові миші, землерийки, їжаки.

Нагадаємо, минулого року у Запоріжжі було зафіксовано смерть людини від лептоспірозу. За останній час цей випадок був єдиним.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація