У Львові посеред міста виявили 36 кг ртуті

Небезпечну речовину було передано для подальшого зберігання та утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій.

У Львові біля пункту прийому металобрухту виявили ємність з металевою ртуттю.

Знахідку виявили вчора, 20 квітня о 15:04, повідомили у ДСНС Львівської області.

"До Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в м. Львові на вул. Суботівська,13а біля пункту прийому металобрухту виявили пластмасову каністру з речовиною, яка ззовні схожа на металеву ртуть", – йдеться у повідомленні.

В результаті обстеження підозрілої знахідки було встановлено, що в ємності – металева ртуть загальною вагою близько 36 кг.

О 19:30 ємність з металевою ртуттю передано для подальшого зберігання та утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Нагадаємо, щороку в Україну офіційно ввозять дві з половиною тисячі тонн нових батарейок для користування у побуті. Нелегально - приблизно так само. І лише один відсоток використаних елементів потрапляє на утилізацію. Решта опиняється на звалищах. Щодня тонни отрути потрапляють у повітря, ґрунт та воду. В нашій країні і досі не утилізують використаних батарейок. Без грошових дотацій переробники не готові починати бізнес, який не дасть прибутку.

Небезпечні батарейки: навіщо Україні підприємства з утилізації елементів живлення

Щороку в Україну офіційно ввозять 2,5 тисячі тон нових батарейок для користування у побуті. Нелегально приблизно стільки ж. І лише один відсоток використаних елементів потрапляє на утилізацію. Решта опиняється на звалищах. Тому щодня тони отрути потрапляють у повітря, ґрунт та воду. В нашій країні і досі не займаються утилізацією використаних батарейок. Без грошових дотацій переробники не готові починати бізнес, який не принесе прибутку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: