Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС назвали дві основні версії підпалу "Інтера"

Зорян Шкіряк схиляється до думки, що це був самопідпал. 

Слідство розслідує дві основні версії підпалу телеканалу "Інтер" – провокація проти каналу і самопідпал.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" повідомив радник голови МВС Зорян Шкіряк.

На особисте переконання Шкіряка, самопідпал був вигідний власнику каналу Сергію Льовочкіну та його політичним партнерам.

"Це хороший привід для того, щоб "скаламутити воду", виставляти себе у світлі "бідної вівці", яку ображають "агресивні націоналісти". Насправді ми можемо брати до уваги те, що підпал, який стався ззовні, могли замовити власники телеканалу", - каже Шкіряк.

Також радник голови МВС повідомив, що на телеканалі "Інтер" заявили, що у підвалі знайшли ще один оригінальний сервер, на якому начебто виявилося відео погрому усередині офісу. Хоча раніше заявляли, що сервери з відео нападу на канал були залиті водою.

Нагадаємо, 4 вересня від пожежі постраждало приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували "Інтер - агент Москви". 

Керівництво "1+1 медіа" обурене оприлюдненням в ефірі телеканалу "Інтер" неперевірених чуток щодо ведучого та креативного продюсера програми "Гроші" на 1+1 Олександра Дубінського, та звертається до правоохоронних органів з вимогою про перевірку роботи каналу.

11 вересня керівництво "Інтеру" розповіло, що надалі робитиме із інформаційною політикою каналу.

ВідеоШкіряк: Основні версії підпалу «Інтера» - провокація проти каналу та самопідпал

Залиште свій коментар

Вибір редакції